Advert
Advert
Advert

OSM'den Çakır'a yemekli veda

OSM'den Çakır'a yemekli veda
OSM'den Çakır'a yemekli veda

Balıkesir’e tayini çıkan, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi İdris Ahmet Çakır bugün Şanlıurfa’dan ayrılıyor. Ahmet Çakır onuruna Özel OSM Ortadoğu Hastanesi “yemek” verdi.

 

OSM Ortadoğu Hastanesinde onuruna verilen yemeğe katılan Başhekim Çakır, nazik daveti için hastane yetkililerine teşekkür etti. Hastaneden yapılan yazılı açıklamada, Şanlıurfa’da zorlu bir hizmet süreci yaşadığını dile getiren Çakır: “Biz de güle oynaya yöneticilik yapmak isterdik ama zaman zaman işin doğru yapılması adına çeşitli tartışmalar yaşadık. Tabi ki hiç biri kişisel değildi. Bu dönemde kalbini kırdığımız arkadaşlarımız varsa hepsinden helallik istiyorum” dedi.

 

Özel hastanenin hekimlerinin katıldığı yemekte konuşan OSM Ortadoğu Hastanesi Başhekimi İbrahim Halil Baysal; “Genellikle Devlet Hastanesi yetkililerinin halktan kopuk olur. Ama Ahmet Çakır bu konuda son derece hassas davrandı. Hastalarının hakkını sonuna kadar savundu. Yeri geldi tartıştı yeri geldi direndi ama hep Şanlıurfalı hastalarımız için mücadele etti” dedi.

 

Başhekim Ahmet Çakır’la birlikte hastaları birbirlerine gönderdiklerini belirten Baysal; “Zaman zaman biz de acil hastalarımız için çözüm ortağı olarak bu hastane ile görüştük. Bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

 

OSM’nin Başhekim Çakır onuruna veridiği yemekte Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni başhekimi Dr. Abdülkadir Yetişgin katıldığı bildirildi

 

 

 

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle