Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık OSM'den Çakır'a yemekli veda

OSM'den Çakır'a yemekli veda

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2011 Perşembe 14:55
OSM'den Çakır'a yemekli veda

Balıkesir’e tayini çıkan, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi İdris Ahmet Çakır bugün Şanlıurfa’dan ayrılıyor. Ahmet Çakır onuruna Özel OSM Ortadoğu Hastanesi “yemek” verdi.

 

OSM Ortadoğu Hastanesinde onuruna verilen yemeğe katılan Başhekim Çakır, nazik daveti için hastane yetkililerine teşekkür etti. Hastaneden yapılan yazılı açıklamada, Şanlıurfa’da zorlu bir hizmet süreci yaşadığını dile getiren Çakır: “Biz de güle oynaya yöneticilik yapmak isterdik ama zaman zaman işin doğru yapılması adına çeşitli tartışmalar yaşadık. Tabi ki hiç biri kişisel değildi. Bu dönemde kalbini kırdığımız arkadaşlarımız varsa hepsinden helallik istiyorum” dedi.

 

Özel hastanenin hekimlerinin katıldığı yemekte konuşan OSM Ortadoğu Hastanesi Başhekimi İbrahim Halil Baysal; “Genellikle Devlet Hastanesi yetkililerinin halktan kopuk olur. Ama Ahmet Çakır bu konuda son derece hassas davrandı. Hastalarının hakkını sonuna kadar savundu. Yeri geldi tartıştı yeri geldi direndi ama hep Şanlıurfalı hastalarımız için mücadele etti” dedi.

 

Başhekim Ahmet Çakır’la birlikte hastaları birbirlerine gönderdiklerini belirten Baysal; “Zaman zaman biz de acil hastalarımız için çözüm ortağı olarak bu hastane ile görüştük. Bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

 

OSM’nin Başhekim Çakır onuruna veridiği yemekte Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni başhekimi Dr. Abdülkadir Yetişgin katıldığı bildirildi

 

 

 

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Olan yine Şanlıurfalılara oluyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com