Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık OSM Hastanesi Haliliye Devlet Hastanesi olarak hizmete başladı

OSM Hastanesi Haliliye Devlet Hastanesi olarak hizmete başladı

FETÖ Terör örgütü operasyonu kapsamında Milli Emlak müdürlüğüne devredilen OSM Hastanesi Haliliye Devlet Hastanesi olarak hizmete başladı.

Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2016 Pazartesi 08:44
OSM Hastanesi Haliliye Devlet Hastanesi olarak hizmete başladı


Bu sabah bir çok branşta poliklinik hizmet verecek olan Haliliye Devlet Hastanesi Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haliliye Ek binası olarak faaliyete başladı.
Konuyla ilgili olarak Şanlıurfa kamu Hastaneleri Birliği genel Sekreterliği Basın ve Halkla ilişkiler Biriminden yapılan açıklamada şöyle denildi:
“Olağanüstü Hal Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun Hükmünde Kararname çerçevesinde Şanlıurfa’da bulunan OSM hastanesi Milli Emlak müdürlüğüne devredilmiştir. Milli emlak müdürlüğü hastaneyi Kamu hizmetine sunulmak üzere Şanlıurfa il sağlık müdürlüğüne tahsis etmiştir. Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği hastanenin, T.C Sağlık Bakanlığı Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haliliye Ek binası olarak 25.07.2016 tarihinde sağlık hizmeti sunmak üzere gerekli çalışmaları yapmıştır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com