Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık OSM Hastanesi çok kişiyi mağdur etti

OSM Hastanesi çok kişiyi mağdur etti

Ortadoğu Hastanesi geride birçok mağduriyet bıraktı SGK ile bağlantısı kesildikten sonra devredilen Şanlıurfa Ortadoğu Hastanesi (OSM) geride birçok mağduriyet bıraktı.

Giriş Tarihi: 29 Ocak 2016 Cuma 11:19
OSM Hastanesi çok kişiyi mağdur etti

Yaşanan mağduriyetleri protesto etmek amacıyla bir araya gelen hastane personelleri, yapılan bu mağduriyetin giderilmesi için yetkililere çağrıda bulundu.

İş çıkışının verilmesi gerekirken istifaya zorlanmalarını kabul etmediklerini belirten hastane personelleri şöyle konuştu:

“Siyasi problemlerden dolayı kapanan OSM hastanesi yetkilileri, personelin çıkışını vermek zorunda iken, personeli istifaya zorlamakta, verilen istifa metninde tüm özlük haklarından mahrum etmeye çalışmaktadır. Yapılan görüşmede muhatap alınmayıp adli sürece başvurmamızı istediler. Bize yapılan bu mağduriyetlerden başta Şanlıurfa halkı olmak üzere tüm yetkililerin haberdar olmasını istiyoruz.”

Basın açıklamasının ardından uzun süre ıslık ve alkış çalan personeller, olaysız bir şekilde dağıldı. (Ramazan Casuk/Mustafa Gül-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar sosyal medya üzerinden kampanya başlattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com