Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi OSB’ye Eylül ayı sonunda su geliyor

OSB’ye Eylül ayı sonunda su geliyor

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ŞUTSO) E.Sabri Ertekin yaptığı açıklamada Organize Sanayi Bölgemizde su sıkıntısınınEylül ayı sonuna kadar son bulacağını söyledi..

Giriş Tarihi: 9 Temmuz 2013 Salı 15:07
OSB’ye Eylül ayı sonunda su geliyor

ŞUTSO E.Sabri Ertekin ile Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti ve ŞUGİAD Başkanı Mehmet Öksüzğluİl Özel İdaresi tarafından yürütülen “Balıklıgöl Havzası’nın Beslenmesi, Organize Sanayi Bölgesi ve Organize Besi Bölgesi ile civar köylere içme ve kullanma suyunun temin edilmesi projesinin geldiği aşamayı yerinde inceleyerek İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu’ndan bilgi aldı.

Balıklıgöl,OSB ve civar köylere su götürecekproje ile ilgili olarak bir açıklama yapan İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu “Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sabri Bey ve Mehmet Bey’e çok teşekkür ediyorum. Bu Proje üzerinde hassasiyetle duruyoruz onlarda bu hassasiyeti gösteriyorlar. Bu projede bizim için şuan için bir sıkıntı gözükmüyor. Bu projenin daha iyi yapılabilmesi ve ilerleyebilmesi için çalışıyoruz. Bu proje, OSB, Balıklıgöl ve civar köylere su teminini amaçlamaktadır. İnşallah en kısa zamanda bu bahsedilen bölgeleri suyu taşıyacağız” dedi.

E.Sabri Ertekin konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:”Organize Sanayi Bölgemizde su sıkıntımız var, 2010 yılı başlarında başlanan proje henüz daha sonuçlanmadı,  diğer yandan OSB’nin de su problemi hepimizi üzüyor bunun için kontrol mühendisi arkadaşlarımız ve İl Genel Sekreterimiz Uğur Bey’le bir toplantı yaptık.Sağolsun İl Genel Sekreterimiz Uğur Bey projede bazı düzeltmeler yaptı, bu son hali herkesin aklına daha çok yatıyor. İnşallah tünelin ağızından OSB’nin pompaların bulunduğu istasyona suyu Eylül ayı sonuna kadar pompa istasyonu da dahil olmak üzere suyu getireceklerine söz verdiler, bir yandan da OSB’ye hattı başlatacaklarını söylediler, biz kendilerine teşekkür ediyoruz,  bunun bir an evvel başlanıp bitirilmesini rica ediyoruz. Aksi halde başımıza çok sorun açabilir. Umarız bu proje de uzun yıllar OSB’mize faydalı olur” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyedeki Birikethane ne zaman kaldırılacak?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com