Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Ortak payda; uzlaşma olsun

Ortak payda; uzlaşma olsun

Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2011 Salı 14:59
Ortak payda; uzlaşma olsun

Özel Halk Otobüsleri temsilcileri ile Şanlıurfa belediyesi arasındaki anlaşmazlık nedeniyle kontak kapatan Özel Halk Otobüsleri çalışmazken, Şanlıurfalılar yollarda perişan oldu.

Konuyla ilgili olarak tarafları uzlaşmaya bir davette Ortak Payda Derneğinden geldi. Dernekten yapılan yazı açıklamada; “4/07/ 2011 tarihinden beri süregelen Özel Halk Otobüsleri temsilcileri ile Şanlıurfa belediyesi arasındaki anlaşmazlık;

 

Halkımızın daha fazla mağdur edilmemesi için tarafların bir an önce bir araya gelmesini ve her iki tarafında sağduyulu davranarak bir anlaşmaya varması, şehir içi halk otobüsü seferlerinin tekrar başlatılması, elzem olmuştur.

 

Bu konuda sayın valimiz Nuri Okutan başkanlığında Şanlıurfa kanaat önderlerinden oluşan bir komisyon önderliğinde mutabakatın sağlanması tarafların bir araya getirilmesi gerektiği kanaatindeyiz. Bu konuda ihtiyaç duyulması halinde mutabakatın sağlanması adına gerekli katkıyı sivil toplum kuruluşu olarak katkı vermeye hazır olduğumuzu belirtir, kamuoyuna saygılarımızı sunarız” denildi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com