Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Ortadoğu’da yaşananlar Armagedon projesi mi?

Ortadoğu’da yaşananlar Armagedon projesi mi?

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2014 Cumartesi 22:01
Ortadoğu’da yaşananlar Armagedon projesi mi?

A Haber’de yayınlanan Mehmet Ali Önel Yönetimindeki Deşifre Programı’nda, IŞİD Musul’u neden işgal etti, IŞİD kimlerin taşeronluğunu yapıyor ve örgütü kimlerin kontrol ettiği masaya yatırıldı.

Programa konuk olan İstanbul Aydın Üniversitesi Doç. Dr. Ramazan Kağan Kurtoğlu, Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Cem Küçük, AA Ortadoğu ve Afrika Haberleri Yayın Yönetmeni Turan Kışlakçı ve Uluslararası İlişkiler Uzmanı Prof. Dr. Ramazan Gözen çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte programdan çarpıcı satır başları:

Doç. Dr. Ramazan Kağan Kurtoğlu “2006 yılında yayınladığım kitapta önümüzdeki 10 yıl içinde Ortadoğu’nun kan gölüne döneceğini söylemiştim, keşke yanılsaydım. Bugün olanlar ilerde olacakların yanında çocuk oyuncağı. Çünkü arkada Evangelist Hristiyanlar ile Museviler’in bir grubunun Tanrıyı kıyamete zorlamak bir Mesih Mehdi Fenomenliği var bunlar Armagedon projesine hizmet ediyor. 2023′de Ortadoğu’da su savaşı çıkacak ve bunlar Dicle bölgesinde başlayacak herkes söylüyor ve biliyor. Hadise İslam Dünyasını istikrarsızlaştırma hadisesidir. Hedef bölgede İsrail Devleti’nin güvenliğidir”. dedi.

”USAME BİN LADİN’İN YERİNİ AMERİKA’YA İRAN İHBAR ETTİ”
Cem Küçük, “IŞİD alan hakimiyetiyle çalışıyor. Şimdiki liderleriyle bambaşka bir yol çiziyorlar. Petrol ve doğalgaz kaynaklarının olduğu bölgelere geçiyorlar daha sonra etrafında yardım edecek kim varsa onlardan destek alıyor. IŞİD yerel desteği bulduğu içinde çok rahat bir şekilde ilerliyor. Türkiye Kuzey Irakla beraberiz dedikten sonra bunlar oldu. Artık ülkeler kendileri örgüt kurmuyor adını duyurmuyor. Elini kana bulamaz. Öcalan bu IŞİD tarzı örgütler maşadır der. Birileri tarafından kullanılmaktadır der. Usame Bin Ladin’in yerini Amerika’ya İran ihbar etti.” şeklinde konuştu.

”DÜNYA’NIN DİZAYN EDİLDİĞİ YER ORTADOĞU’DUR”
Turan Kışlakçı, “Bizdeki bilgilere göre Türk rehineler bugün akşam üstüne kadar serbest bırakılacakları yönündeydi. İslam dünyasında iki kutup’u karşı karşıya getirmek üzereler Sistani keşke böyle konuşmasaydı. Maliki Amerikalılar’dan aldığı yöntemi sürdürdü. Maliki yönetiminin baskıcı yöntemlerinden dolayı buralara geldi olaylar. Dünya’nın dizayn edildiği yer Ortadoğu’dur. Terör’ün efendilerini aslında Batı’da aramak gerekiyor.” dedi.

”IŞİD Şİİ HİLALİNE KARŞI KURULMUŞ SUNNİ HİLAL ÖRGÜTÜDÜR”
Prof. Dr.Ramazan Gözen, “Bugün IŞİD meselenin özünde 1979 İran devriminin Irak ve Ortadoğu üzerinde yarattığı etkilerinin ürünüdür. Bu olay bölgedeki askeri ve siyasi devrimleri yok etmiştir. 8 yıl süren Irak savaşı aslında Ortadoğu’da batı yanlısı ülkeler ile Irak arasındaydı. Bu savaşta iki tarafta kazanamadı ama kaybeden Irak tarafıydı Saddam Hüseyin canı ile ödedi. IŞİD, İran’ın bu Şii hilaline karşı Sunni hilalini oluşturmak üzere kurulmuş örgüttür. IŞİD insan kaynağının büyük bir kısmını Avrupa’dan devşiriyor. Bu örgütlerin arkasında silah ve para yardımlarını bölgedeki Sunni ülkelerin olduğunu düşünüyorum. IŞİD’i harekete geçirerek İran Şii hilaline karşı geçirmek için kullanıyorlar.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com