Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Organize Sanayi imarı değişti

Organize Sanayi imarı değişti

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde yapılan çalışmalarla ilgili bir toplantı düzenledi.

Giriş Tarihi: 17 Haziran 2014 Salı 22:44
Organize Sanayi imarı değişti


Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda, yapılan çalışmalar hakkında Vali Küçük’e brifing verildi.  Organize Sanayi Bölgesinin mevcut imar planı ile revize imar planı üzerindeki çalışmanın sona erdiği belirtilirken, planların Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına gönderileceği kaydedildi. Bakanlığın planları onaylaması halinde ise alt yapı ve parselasyonun hemen yapılacağı ve arsaların teslimatının yapılacağı aktarıldı. Bununla birlikte parsel yollarında da düzenleme yapılacağı bilgisi verildi.

Son düzenlemelerin bir an önce gerçekleştirilmesi için yetkililere talimat veren Vali İzzettin Küçük, sanayicilerin bir an önce üretime geçebilecek düzeye gelebilmeleri için çalışmaların başlatılmasını istedi.

Toplantıya aynı zamanda Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Oktay Yaşar ve yetkililer de katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’ya yeni bir görünüm kazandıracak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com