Advert
Advert
Advert

Önen'den Başkan Eğilmez'e tebrik

Önen'den Başkan Eğilmez'e tebrik
Önen'den Başkan Eğilmez'e tebrik

Milletvekili Önen’den Başkan Eğilmez’e ziyaret

AK Parti İl Başkanlığını görevine gelen Av. Yusuf Eğilmez’e tebrik ziyaretleri devam ederken, Akşam Yönetim Kurulu Toplantısına AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen katılarak Başkan Av. Yusuf Eğilmez’i tebrik etti.

AK Parti İl binasında haftalık olağan Yönetim Kurulu toplantısına katılan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen; “Başkan Yusuf bey Ankara’da biz Urfa vekillerini ziyaret etmişti. Bende iadei ziyarette bulunmak istedim. Bu saate geldim ki hem siz yönetimdeki arkadaşları göreyim ve hasbihal edeyim” dedi.

Milletvekili Önen sözlerini şöyle sürdürdü; “Seçimler yaklaşıyor. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa’yı çok seviyor. Şuan bir araştırma yapılsa eminim ki Başbakanımızı en çok seven il Şanlıurfa olacaktır.  Bu sevgiye layık olmalıyız. Şanlıurfa Milletvekili sayısı 12 oldu. Bu kadro 12’de 12 vekil çıkarmaya muktedirdir. Başta İl, İl, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarına büyük iş düşüyor. Bildiğiniz gibi dün Bakanımız Veysel Eroğlu temel atma töreninde, Suruç’a su taşıyacak tünel açılışı için 2012 yılının 12 ayının 12 nci gününde saat 12’ yi 12 geçince açılacak” dedi. Siyasette tarihle iş yapmak zordur ama AK Parti olarak bu zoruda başarıyoruz” dedi.

Önen; “Tekrardan Başkan Yusuf beyi tebrik ediyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin. Yönetimdeki arkadaşlara ve Başkan Yusuf beye başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ise ziyaretten oldukça memnun olduğunu belirterek; “Ankara’da sayın Milletvekillerimizi tek tek ziyaret ettik. Sayın Vekilimiz Emin bey toplantıdan yeni çıkıp gelmişti. Burada teşkilatımızı ziyaret etmesinden dolayı tekrardan teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir süre İl Yönetimi Toplantısında kalan Abdulkadir Emin Önen, il binasından ayrıl. İl Yönetim Kurulu Toplantısı ise kaldığı yerden devam etti.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu