Advert
Advert
Advert

Önen ve Kızılelma’dan ‘çat kapı’ seçim çalışması

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, AK Parti Haliliye Teşkilatı Başkan ve üyeleriyle Emniyet Caddesinde binalara girip dairelerin tek tek kapılarını çalarak seçimde destek olmalarını ve AK Partiye oy vermelerini istediler.

Önen ve  Kızılelma’dan ‘çat kapı’ seçim çalışması
Önen ve  Kızılelma’dan ‘çat kapı’ seçim çalışması

Bir yandan ‘çat kapı’ ziyaretlerini sürdüren Önen, çalmadık kapı bırakmayacaklarını belirterek, olanları ve komploları görmek gerektiğini, bu seçimin sadece Şanlıurfa açısından değil Türkiye açısından çok önemli olduğu belirterek neden AK Partiye oy vermelerini istediklerini anlattıklarını söyledi.
Şer güçlerin hedefi Tayyip Erdoğan ve AK Parti
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi sonrasında adeta Türkiye rekoru kırdıklarını ve 30 Mart günü yapılacak olan seçim coşkusu ve heyecanını daha çok hissettiklerini belirten  AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkadir Emin Önen, “Gezi olaylarından aylar öncesinde planlanan ve gezi olayları ile gün yüzüne çıkan dış güçlerin ve onun içimizdeki işbirlikçilerinin haince tavırları, ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunları ve milleti sokak istemelerini büyük küçük herkes çok iyi anlamış ve görmüştür. Şer güçlerin hedefi Tayyip Erdoğan ve AK Parti gitsin de Türkiye yine emirleri altına girsin. İçimizdeki akılsız işbirlikçilerinin yaptıkları ise, ‘Başbakan gitsin de, Türkiye parçalansa da çok önemli değil’ diye düşünerek vatandaşlarımıza AK Partiye vermeyin de kime verecekseniz verin veya bölgelere göre, en güçlü rakip partiye verin anlayışıyla resmen ülkemizi eski günlere döndürmek istiyorlar. En basit örneklerini Suriye, Mısır ve son olarak ta Ukranya’da görüyoruz. Suriye, Mısır daha çok uzun yıllar bellerini doğrultamazlar. Ukranya ise bölünmenin eşiğinde” dedi.
30 Mart seçimleri Türkiye’nin kaderini tayin edecek
Beraberinde Haliliye İlçe Başkanı Av.İbrahim Halil Kızılelma, Encümen adayları İsmail Güneş ve Halil Yetkin ve Haliliye Gençlik Kolları üyeleri ile birlikte seçim çalışmalarını sürdüren Milletvekili Önen, 30 Mart seçimlerinin Türkiye’nin kaderini tayin edeceğini hatırlatarak, “Onun için teşkilatlarımızla, adaylarımızla, Bakanımız ve Milletvekillerimizle hepimiz kapı kapı dolaşarak neden AK Partiye oy verilmesi gerektiğini, neden Başbakana sahip çıkılması gerektiğini anlatıyoruz ve desteklerini istiyoruz” diye konuştu.
Emin Önen, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mitinginde alanları tıklım tıklım dolduran Şanlıurfalı hemşehrilerimize tekrar tekrar candan teşekkür ettiğini belirtti.
Herkesle uyum içersinde seçim çalışmalarını sürdürüyoruz
Haliliye AK Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim Halil Kızılelma ise, teşkilat olarak yönetiminden encümenine ve Başkan adayına kadar hemen herkesle uyum içersinde seçim çalışmalarının gece gündüz demeden sürdürdüklerini belirterek, “Sayın Vekilimizle çat kapı ev ve esnaf ziyaretlerimiz sırasında gördük ki, vatandaşlarımızın başta Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Milletvekilimize ve AK Partiye de sevgisi büyük ve çok fazla. Birçok yerde bizlere, ‘çok çalışın ancak bize gelmeseniz de oylarımız AK Partiye’ diyenler olduğu gibi, ‘gidin kardeşim, biz zaten Tayyip Erdoğan için oyumuzu AK Partiye vereceğiz’ de diyorlar ve bizlere de sevgi ve saygı duyuyorlar” dedi.
Vekil dert dinledi
Esnaf gezisi sırasında parasını bina sakinlerinin karşılaması şartıyla, bina bahçelerinin taş döşenmesi konusunda Belediye ile olan sorunlarını iletenlerin yanı sıra, emekli olup maaşının azlığı nedeniyle intibak yasasından faydalanmak isteyenler, fırıncılar odası ile haksız kazanç nedeniyle sorunları olanlar ve daha birçok öneri ve sorunlar dile getirildi, Milletvekili tarafından da not alınarak konuları araştırıp hukuk çerçevesinde yardımcı olacağı belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak