Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Önen Meclis Kürsüsünde

Önen Meclis Kürsüsünde

Giriş Tarihi: 16 Aralık 2010 Perşembe 22:28
Önen Meclis Kürsüsünde

 

- AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Abdülkadir Emin Önen, Dış İşlerin bütçe görüşmelerinin yapılacağı 20 Aralık 2010 günü TBMM kürsüsünde hükümet adına konu ile ilgili Milletvekillerini bilgilendirecek.

 

Şanlıurfa Milletvekili Abdülkadir Emin Önen, TBMM kürsüsünden Milletvekillerine seslenecek.

     AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Abdülkadir Emin Önen, Dış İşlerin bütçe görüşmelerinin yapılacağı 20 Aralık 2010 günü TBMM kürsüsünde hükümet adına konu ile ilgili Milletvekillerini bilgilendirecek.

     AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı, APA Başkan Yardımcısı ve Türk Gurubu Başkanı Şanlıurfa Milletvekili Abdülkadir Emin Önen, 2011 yılı Türkiye Genel Bütçesinin görüşüldüğü bu günlerde, kendisinin de görev aldığı ve çalışmalarını başarıyla sürdürdüğü Dış İşişkiler ile ilgili bütçe görüşmesinde Hükümet adına söz alarak konuşma yapacak.

      Asya Parlamenterler Asamblesi (APA) Başkan Yardımcısı ve Türk Gurubu Başkanı ve AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili Abdülkadir Emin Önen’in TBMM’deki konuşmalarını 20 Aralık gün boyu devam edecek olan Bütçe Görüşmeleri esnasında TRT3 (Meclis TV)’den izlenebilecek.,

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com