Advert
Advert
Advert

Ömer Karaoğlu ilahileri Filistin için söyledi

Ömer Karaoğlu ilahileri Filistin için söyledi
Ömer Karaoğlu ilahileri Filistin için söyledi

İnsani Yardım Vakfı (İHH) tarafından Filistin'e denizden gönderilecek olan 20 filoluk yardım konvoyuna katkı için Ömer Karaoğlu Adıyaman'da ilahi konseri verdi.

Hisar salonunda gerçekleşen geceye ilgi oldukça büyüktü. Salonu tamamen dolduran vatandaşların bir kısmına salonda yer kalmadı. Kur'an-ı Kerim okunarak başlanılan gecede, Şeyh Ahmed Yasin'in İslam Ümmetine Vasiyeti okundu. Geceye Saadet Parti İl Başkanı Mustafa Alkayış ve İlçe Başkanı Ahmet Işık'ın yanı sıra sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlardan geniş katılım oldu.

İHH Afet Koordinatörü Yaşar Kutluay konser öncesinde yaptığı konuşmada, Filistin'in özgür olacağını söyleyerek, "İlk başlarda bunu söylediğimizde herkes hayal görüyorsunuz; dedi. O gün bir kişiye iki kişiye anlatarak bugünlere geldik. Bugün bakıyorum buradaki kalabalığı görünce İsrail'in sonun geldiğini görür gibi oluyorum. Hepimiz buna şahit olacağız" dedi.

İHH Adıyaman Gönüllüsü ve Adıyaman İnsanı Yardım Vakfı Başkanı Abdurrahman Gürbüzcan ise, derneklerinin faaliyetlerinden bahsederek, Gazze'de yaşanan dramın altını çizdi.

Konuşmaların ardından ilahi sanatçısı Ömer Karaoğlu sahne aldı. Söylediği birbirinden güzel ilahilerle davetlilere unutulmaz bir gece yaşatırken, salonda bulunanlar sık sık tekbir getirdi. Salonda bulunan kişiler söylenen ilahileri hep bir ağızdan okudu. İHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler