Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Olay Gazetesi 11 yaşında

Olay Gazetesi 11 yaşında

Şanlıurfa OLAY gazetesi, 11. Yaşına bastı. İmtiyaz sahibi Celal Çiftçi, “Gazetemize katkıda bulunan dostlarımızın ve okumayı seven okuyucularımızın desteğiyle bu günlere geldik” dedi.

Giriş Tarihi: 17 Mart 2015 Salı 06:06
Olay Gazetesi 11 yaşında

ZORLUKLARA KATLANDIK
14 Mart 2005 tarihinde yayın hayatına başlayan Şanlıurfa OLAY Gazetesi, 11. Yaşına bastı.10 zorlu yılı geride bıraktıklarını belirten Şanlıurfa OLAY Gazetesi Kurucu ve İmtiyaz sahibi Celal Çiftçi, “10 yıl önce günlük olarak yayın hayatına başladık. Bin bir güçlüklere katlanarak siz değerli okuyucularımıza en güzel şekilde sıkılmadan okuyabileceğiniz bir gazete çıkarmaya çalıştık. Her ne kadar Şanlıurfalı hemşerilerimizin ve işadamlarımızın her nedense reklam vermeyi önemsemediklerinden, şartlar ne olursa olsun biz yılmadan, zorluklara katlanarak yolumuza devam ettik” dedi.


HER ZAMAN YARIŞTIK
Çiftçi, “Zaman zaman maddi açıdan zorlansak ta gazetemizi sizlere ulaştırma gayretlerimizi sürdürdük. Her zaman Şanlıurfa'daki yerel gazetelerle adeta yarıştık. Gazetemize katkıda bulunan dostlarımızın ve okumayı seven okuyucularımızın desteğiyle bu günlere geldik. Allah'ın izin verdiği, gücümüzün yettiği sürece siz değerli okuyucularımıza OLAY Gazetesini en iyi şekilde dolu dolu olarak ulaştırmaya, beğendirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com