Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Okutan'dan ilk yorum; Mahkeme kadıya mülk değil

Okutan'dan ilk yorum; Mahkeme kadıya mülk değil

Giriş Tarihi: 17 Ağustos 2011 Çarşamba 14:03
Okutan'dan ilk yorum; Mahkeme kadıya mülk değil

Valiler Kararnamesi ile Merkeze tayin edilen Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan’dan ilk yorum geldi. Okutan “mahkeme kadıya mülk değil” dedi.

 

Okutan, Valilik girişinde gazetecilere açıklamada bulundu.

Kararnamemin hayırlı olmasını dileyen Vali Nuri Okutan, “Burası benim görev yaptığım 4. İlim. Biliyorsunuz mahkeme kadıya mülk değil. Dolaysıyla biz bu işi bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Öyledir de zaten bu bakımdan biz büyüklerimizden ağabeylerimizden nasıl devraldıysak şimdi yine başka bir meslektaşıma bu bayrağı devredeceğim. Önemli olan görevde kaldığımız bu süre içerisinde insanların mutluluğu, toplumun refahı, milletin bekası için olabildiğince gayret içerisinde bulunmaktı. Bunu yaptığımız kanaatindeyim.

 

Bu hayatın içerisinde var. Bizim mesleğimizde de var. Zor olan yanı kopmak, ayrılmak. Merkeze değil başka bir şehre gitsek bile aynı duyguları yaşıyoruz. Daha önceden de buraya gelirken buradan önce diğer illerde değişirken de bu duyguları yaşadık. Burası Peygamberler Şehri.  Şanlıurfa’nın Türkiye’nin yeni dönemine ve Türkiye’nin bölgedeki uluslararası konumuna çok ciddi katkılar sunacağına ve omuz verebilecek bir il olduğuna inanıyorum. Bunu burada gördüm ve yaşadım. Bunu da kitaplaştırdım. Kitabım da bugün yarın çıkmış olacak.

 

Şanlıurfa Türkiye’ye,  milletimize, bölgeye, refaha ve barışa çok önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. Ben o gayret içerisinde çalışmalarımı sürdürdüm. İnşallah bundan sonraki arkadaşlarımız da aynı gayret içerisinde olacağından şüphem yok” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Haliliye Kaymakamı Yılmaz, Süleymaniyelileri dinledi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com