Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Okutan Emniyetin 165. yıldönümünü kutladı

Okutan Emniyetin 165. yıldönümünü kutladı

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2011 Salı 17:30
Okutan Emniyetin 165. yıldönümünü kutladı

Emniyet Teşkilatının 166. kuruluş yıldönümü münasebetiyle Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ve müdür yardımcıları ile polisler Vali Nuri Okutan’ı makamında ziyaret etti.

Vali Nuri Okutan’a emniyet mensupları çiçek verirken, Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar da Vali Nuri Okutan’ın emniyet teşkilatına katkılarından dolayı plaket verdi.

Heyet ile hatıra fotoğrafı da çektiren Vali Nuri Okutan, emniyet teşkilatının polis haftasını kutladı. Emniyet Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Okutan, “Bütün haftaya yayılan bir kutlama var. Çeşitli ziyaretler ve etkinlikler yapılacak. Bu bakımdan da emniyet müdürümüze teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

 

Vali Nuri Okutan, Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Yılmaz’ın kendisine kitap hediye etmesiyle ilgili olarak da bir açıklama yaparak, “Bu kitapla ilgili olarak memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Polislik sadece kaba kuvvet olan veya bununla sınırlanan bir şey değil. Aslında polislik mesleğinin arkasında büyük bir birikim, büyük bir fedakârlık, büyük bir emeğin olduğunu bu kitapların da olduğunu gösteriyor. O kitaplardan birisi o birikimin örneği Hasan Beyin bize sunduğu kitaplar. Bunun başka güzel örnekleri de var.

Aslında polislik daha çok fedakârlık, kucaklamayla yapılan bir meslek. Öyle olunca da daha çok anlam ifade ediyor. Akılla yapılan, ilimle yapılan bir meslek. Bunun bir nişanesi, bir göstergesi olarak da Hasan Beyin bize sunduğu bu kitabı çok anlamlı buluyorum” şeklinde konuştu.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da işte çıkarılan belediye personeli intihara kalkıştı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com