Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat OKUMA KAMPANYASINA DESTEK

OKUMA KAMPANYASINA DESTEK

Giriş Tarihi: 25 Nisan 2010 Pazar 20:58
OKUMA KAMPANYASINA DESTEK

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Mülkiyeliler Ekonomi Topluluğu, Şanlıurfa Valiliği tarafından başlatılan "Işığımı Arıyorum Okuyorum" kampanyasına destek amacıyla Şanlıurfa H. Sabiha Özlek Lisesi'nde öğrencilere kitap hediye etti.


H. Sabiha Özlek Lisesi öğrencilerine dağıtılan kitaplardan dolayı Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Mülkiyeliler Ekonomi Topluluğu'na teşekkür eden Vali Nuri Okutan, kendisinin de Ankara Üniversitesi'nden mezun olduğunu söyledi.

Vali Okutan, 'Işığımı Arıyorum, Okuyorum' kampanyası ile birlikte evlerde raflarda unutulmuş pek çok eserin de gün yüzüne çıkmaya başladığını belirterek, "Ülkemizin değişik şehirlerinden olan ve Ankara'da okuyan öğrencilerimizin şehrimizi ziyaret etmeleri ve en önemlisi kitapla ilgili bir etkinlik düzenlemiş olmaları bizi yürekten sevindirip mutlu etmiştir. Bu güzel davranışlarından dolayı bu gün burada bulunan mülkiyeli öğrencilerimize Şanlıurfalılar adına şükranlarımı sunuyorum" dedi.
Mülkiyeliler adına konuşan Saim Öztürk ise, kampanyayı Ankara'da duyar duymaz bu geziyi arkadaşlarıyla birlikte organize ettiklerini ve Vali Okutan'a başlattıkları kampanyadan ötürü teşekkürlerini iletti. Heyet daha sonra Ankara'dan getirdikleri kitapları öğrencilere hediye etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com