Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Okullara Çevre Düzenlenmesi Yapılıyor

Okullara Çevre Düzenlenmesi Yapılıyor

Giriş Tarihi: 29 Eylül 2010 Çarşamba 11:07
Okullara Çevre Düzenlenmesi Yapılıyor

Şanlıurfanın Viranşehir ilçesinde bulunan okulların altyapı ve üstyapı çalışmalarının yanı sıra ilçede bulunan okullarında çevre düzenlemesin yapılıyor.

 ilçedeki birçok okulun çevre düzenlenmesini yapan Viranşehir Belediyesi, T.Fikret Kurtcan ilköğretim okulunu ziyaret etti.

Ziyarete Belediye Başkanı Vekili Mehmet Burun, Belediye Başkan Yardımcıları Nayıf Aslan ve Kemal Kudin ile belediye birim amirleri katıldı. Burada okul müdürü ve öğretmenlerle görüşen Belediye Başkan Vekili Burun ve ekibi okulun sorunlarını dinledi.

 Okulun çevre düzenlenmesini yapacaklarını belirten Belediye Başkan Vekili Mehmet Burun: Eğitime önem veriyoruz. Çocuklarımızın iyi bir ortamda okumalarını istiyoruz. Bütün okullarımızın sorunları ile de ilgileniyoruz. okullarımız bizden birşey talep ettikleri sürece biz onlara yok demeyiz. bu okulumuza da daha önce kilitli parke taşı döşemiştik, geri kalan çevre düzenlemesini de en kısa zamanda yapacağız dedi. Ardından Belediye Başkan Vekili Mehmet Burun öğrenciler ve okul öğretmenleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğrenciler Viranşehir Belediyesine kendilerine sundukları katkı ve çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Viranşehir Belediyesi Park-Bahçe Ekipleri Bahçelievlerde bulunan Rahime Hanım Ana okulunun da çevre düzenlemesini yaptı. okul yetkilileri Belediyeye çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyeli gençlere halı saha

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com