Advert
Advert
Advert

Okullara Çevre Düzenlenmesi Yapılıyor

Okullara Çevre Düzenlenmesi Yapılıyor
Okullara Çevre Düzenlenmesi Yapılıyor

Şanlıurfanın Viranşehir ilçesinde bulunan okulların altyapı ve üstyapı çalışmalarının yanı sıra ilçede bulunan okullarında çevre düzenlemesin yapılıyor.

 ilçedeki birçok okulun çevre düzenlenmesini yapan Viranşehir Belediyesi, T.Fikret Kurtcan ilköğretim okulunu ziyaret etti.

Ziyarete Belediye Başkanı Vekili Mehmet Burun, Belediye Başkan Yardımcıları Nayıf Aslan ve Kemal Kudin ile belediye birim amirleri katıldı. Burada okul müdürü ve öğretmenlerle görüşen Belediye Başkan Vekili Burun ve ekibi okulun sorunlarını dinledi.

 Okulun çevre düzenlenmesini yapacaklarını belirten Belediye Başkan Vekili Mehmet Burun: Eğitime önem veriyoruz. Çocuklarımızın iyi bir ortamda okumalarını istiyoruz. Bütün okullarımızın sorunları ile de ilgileniyoruz. okullarımız bizden birşey talep ettikleri sürece biz onlara yok demeyiz. bu okulumuza da daha önce kilitli parke taşı döşemiştik, geri kalan çevre düzenlemesini de en kısa zamanda yapacağız dedi. Ardından Belediye Başkan Vekili Mehmet Burun öğrenciler ve okul öğretmenleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğrenciler Viranşehir Belediyesine kendilerine sundukları katkı ve çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Viranşehir Belediyesi Park-Bahçe Ekipleri Bahçelievlerde bulunan Rahime Hanım Ana okulunun da çevre düzenlemesini yaptı. okul yetkilileri Belediyeye çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Abdullah BARIŞ     2014-11-24 Gerçek alimlerin ümmetin geleceği için bir araya gelmesi ümit vericidir. Ancak başlıktaki A limlerin A sı niye yok?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!