Advert
Advert
Advert

Okul hırsızları yakalandı

Şanlıurfa’nın Direkli Mahallesinde bulunan Yıldıztepe İlköğretim okulunda Hırsızlık olayının failleri kısa sürede yakalandı.

Okul hırsızları yakalandı
Okul hırsızları yakalandı

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü (Hırsızlık Büro Amirliği) yaptığı operasyonda; “22.11.2013 günü Direkli Mahallesinde Yıldıztepe İlköğretim okulunda Hırsızlık olayının meydana geldiği bildirilmiştir.

Olay yerine intikal eden ekipler okul yöneticileri ile yaptıkları görüşme ve yapılan incelemelerde;

Okulda bulunan 20 adet Taşınabilir Hardiskin ve  2 adet güç kaynağının faili meçhul kişi yada kişiler tarafından çalındığı tespit edilmiştir.

Çevrede bulunan kamera kayıtlarının inceleyen ve bilgi sahipleri ile görüşen Hırsızlık Büro amirliği görevlileri hırsızlığı gerçekleştiren (2) şahsın eşgal ve kimlik bilgilerini tespit etmiştir.

Yapılan detaylı araştırmada hırsızlık mallarının Süleymaniye Mahallesinde bir işyerine satılacağı bilgisine ulaşılmış bahse konu işyeri çevresinde tertibat alan görevliler  (S.T) ve (M.T-suça sürüklenen çocuk) isimli şahısları yakalamışlardır. Yapılan aramalarda 20 adet Taşınabilir Hardiskin ve 2 adet güç kaynağı, 2 çift hoparlör ve 1 adet Bilgisayar anfisi ele geçirilmiştir. Ele geçen hırsızlık eşyaları okul yönetimine teslim edilmiştir” denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!