Advert
Advert
Advert

Oğuzhan Asiltürk'ten şok açıklama

28 Şubat mağduru partinin önde gelen ismi Oğuzhan Asiltürk, ergenekon, balyoz darbe planı ve hükümeti yıkmaya teşebbüsten tutuklanan subaylar için bakın ne dedi...

Oğuzhan Asiltürk'ten şok açıklama
Oğuzhan Asiltürk'ten şok açıklama
Habertürk'te dün akşam Didem Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Nabzı 12 Eylül'ün arka planı tartışıldı.
Programın en ilginç iddiası ise 'Milli Görüş'ün duayen isimlerinden Oğuzhan Asiltürk'ten geldi.
Oğuzhan Asiltürk, Balyoz Darbe planı ile hükümete karşı darbe yapmakla suçlanarak tutuklanan subayların vatansever ve milliyetçi olduklarını, ABD'nin önümüzdeki günlerde İran'ı işgal edeceğini, ABD'nin de TSK içinde vatansever askerlere karşı komplo kurarak bu işgale karşı çıkacak subayların tutuklatıldığını söyledi.
ASİLTÜRK'TEN ERGENEKON ABD YALANIDIR ÇIKIŞI
Asiltürk programda altını çizerek "Ergenekon altını çizerek söylüyorum Türk ordusunda TSK içinde amerikan karşıtlarının tasfiyesidir. Nokta ve bir de ünlem koyuyorum. Başka bir şey değildir. Çünkü aynı olaylar içinde şu anda silahlı kuvvelterin içerisinde bir kısım insanlar var. Ama Amerikan karşıtlarını alıp ortadan kaldırmak isteniyor. Sebebi de amerikanın iran'a olası müdahalesinde orduyu kendi istedikleri hale getirmektir. Ama şerefli türk ordusu oyuna gelmez diye düşünüyorum" dedi.

İŞTE O ŞOK SÖZLER:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
burak     2017-02-09 Gercegi gunluk ogrenir gecmisi dusunmez bile
Oğuzhan T.     2016-12-09 Yaaaaaa. Zaman gösterdi ki yine Milli Görüş haklı. Yine Saadet Partisi haklı. Ama gel gör ki insan nankördür. Gerçekleri sonradan farketse bile inanmak istemez.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı