Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem öğretmenlere teşekkür mesajı‏

öğretmenlere teşekkür mesajı‏

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala'dan öğretmenlere teşekkür

Giriş Tarihi: 11 Haziran 2012 Pazartesi 13:50
öğretmenlere teşekkür mesajı‏
Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala, geçtiğimiz hafta sonu ilimizde yapılan SBS ve Yatılılık Bursluluk Sınavında sağlıklı bir ortamın gerçekleşmesinde emeği olan öğretmenlerimize teşekkür mesajı yayınladı:

“Bizi var olduğumuz günden beri yetiştiren ve geleceğe hazırlayan iki insanı asla unutamayız: Birincisi  annemiz, babamızdır; ikincisi de okulumuzdaki öğretmenlerimizdir.
Annelerimiz babalarımız  bizlere sütünü, sevgisini, emeğini, umudunu verir; öğretmenler ise sevgisini, ilgisini, bilgisini, deney birikimini verir. Biz eksiklerimizi onlarla tamamlarız; gün geçtikçe kişiliğimizi bulur; geleceğin büyük insanlarından biri olma yolunda güvenli adımlarla zaman merdivenini tırmanırız. Bize gülüşün kadar sıcacık sevgisini; bitmeyen ve hiçbir zaman da bitmeyecek olan ilgisini verdiği için ömür boyu  teşekkür ediyoruz  öğretmenlerimize.

Kadim ve tarihi şehrimiz, medeniyetlere beşiklik etmiş güzelim memleketimiz Şanlıurfa’da, hafta sonunda yapılan geleceğimiz olan çocuklarımızın girdiği sınavlarında, öğretmenlerimiz görevlerini yine başarıyla ifa etmişlerdir.

Ülkemizin ve ilimizin cehalet karanlığının olduğu yeri saçtıkları ışıklarıyla aydınlatan, çocuklarımızı fedakarca yetiştiren, hangi gerekçelerle olursa olsun sevgisini ve emeğini esirgemeyen kıymetli öğretmen arkadaşlarımın, 9Haziran Pazar Cumartesi günü  ilimizde gerçekleşen SBS’nin hiçbir sıkıntı çıkmasına müsaede etmeyerek,öğrencilerimizin rahat ve sakin bir ortamda sınavlarını gerkleştirmesi için kolaylık  sağlayarak  sınavın sağlıklı geçmesinde çok büyük katkıları olmuştur.

Biz çocukları ve gençleri geleceğe hazırlamak görevini üstlenen, bunun için her türlü özveriyi gösteren bütün öğretmenlerimize en içten, en sıcak teşekkürlerimizi sunarız.”
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

28 ŞUBAT’TA KALDIRILAN YUMRUK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com