Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Öğretmenlere çevre konulu eğitim seminer

Öğretmenlere çevre konulu eğitim seminer

Bursa'da görev yapan öğretmenlere çevre konulu eğitim semineri verildi. Merinos İlkokulunda bir hafta süreyle gerçekleştirilen çevre konulu hizmet içi eğitim seminerini tamamlayan öğretmenlere sertifika verildi.

Giriş Tarihi: 9 Eylül 2014 Salı 11:03
Öğretmenlere çevre konulu eğitim seminer

 Bursa’da görev yapan  öğretmenlere çevre konulu eğitim semineri verildi. Merinos İlkokulunda bir hafta süreyle gerçekleştirilen çevre konulu hizmet içi eğitim seminerini  tamamlayan öğretmenlere  sertifika  verildi.

Öğretmenlerin yetiştirilmesi çerçevesinde düzenlenen seminer, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile Bursa Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nün yanı sıra Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Bursa Orman Bölge Müdürlüğü ve Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (CEKUD) Bursa İl Temsilciliği işbirliğinde gerçekleştirildi. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğretmenlere sertifikaları verildi.

Gelişim açısından eğitimin önemini vurgulayan Bursa İl Milli Eğitim Şube Müdürü Kemal Ünal, “Eğitimin en önemli unsurlarından birisi öğretmenlerdir. Öğretmenlerimizin hızla gelişen Dünyaya ayak uydurmaları ve kendilerini gelişimleri için birçok hizmet içi eğitim düzenliyoruz. Hedefimiz öğretmenlerimizin en iyi şekilde yetiştirilmesidir. Katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, yeni eğitim öğretim yılının tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu. (Sezer Özer-İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da 129 öğrenciye Milli Eğitim Bakanlığından ödül

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com