Advert
Advert
Advert

Öğretmenler günü İçin turnuva Düzenlediler

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde Öğretmenler günü nedeniyle öğretmenler arasında voleybol turnuvası düzenleyen Hilvan Belediyesi, düzenlenen etkinliklerde dereceye giren öğretmelere ödüllerini verdi.

Öğretmenler günü İçin turnuva Düzenlediler
Öğretmenler günü İçin turnuva Düzenlediler

 

Düzenlenen turnuvada 1. lik elde eden Hilvan Sultan Abdülhamit Han Ortaokulu öğretmenlerinin ödülünü Hilvan Kaymakamı Ahmet Özay verdi. Turnuva 2. si olan Çimdelli Ortaokulu öğretmenleri de ödüllerini Hilvan Jandarma Garnizon Komutanı Timur Deniz'in elinden aldı.

Hilvan Belediye ile Hilvan Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen öğretmenler voleybol turnuvasında 3. olarak derece giren Bedrettin Kem İmam Hatip Ortaokulu öğretmenlerinin ödüllerini veren Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık öğretmenler gününü kutlayarak öğretmenlere maddi ve manevi her türlü desteği vermye devam edeceklerini ifade etti.
Düzenlenen törende konuşan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık;
'Hilvan Belediyesi olarak her zaman öğretmenlerimizin yanındayız. Kapımız her zaman eğitim camiasına açıktır. yeter ki eğitim ve öğretim olsun, nesiller iyi yetişsin' dedi.

hilvan öğretmenler arasında voleybol turnuvası Hilvan Sultan Abdülhamit Han Ortaokulu Hilvan Kaymakamı Ahmet Özay Hilvan Jandarma Garnizon Komutanı Timur Deniz Bedrettin Kem İmam Hatip Ortaokulu Hilvan Belediye Başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti