Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Giriş Tarihi: 24 Kasım 2010 Çarşamba 21:39
Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı


       Şanlıurfa Bozova Kaymakamı Caner Akgün 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile bir kutlama mesayı yayınladı.

Kaymakam Akgün Mesajında; Öğretmen içindeki insan sevgisi, öğretme tutkusu ve kişisel özverisiyle aydınlık yarınlarımızın güvencesi çocuklarımızın yetişmesinde ve topluma kazandırılmasında en etkin kişidir. Onlar çileli yolun gönüllü yolcuları. Fedakârlık ve cefakârlık kavramı onlarda anlamını bulmuştur.

Bir milletin milli, ahlâki ve kültürel yönden güçlü ve medeniyet bakımından kalkınmış olması öğretmenlerinin üstün çalışmalarına bağlıdır. Başöğretmen Atatürk  “Ulusları kurtaracak olan yalnız ve ancak öğretmenlerdir” sözleriyle öğretmene verdiği önemi ve duyduğu saygıyı en güzel biçimde belirtmiştir. Geleceğimizin şekillenmesinde önem arz eden bu kutlu görevi, sorumluluk bilinci ve vazife aşkı ile ifa edeceklerine ve çocuklarımızı, gençlerimizi vatana, millete faydalı birer fert olarak yetiştireceklerine yürekten inanıyorum.

           Bu duygu ve düşünceler ile Ulu önderimiz, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, tüm öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü”nü kutluyor. Sevgilerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com