Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Öğretmen Lisesi Açılıyor

Öğretmen Lisesi Açılıyor

Giriş Tarihi: 26 Nisan 2010 Pazartesi 11:43
Öğretmen Lisesi Açılıyor

 
Geçtiğimiz günlerde ilçeye gelen Öğretmen Yetiştirme ve Eğitimi Genel Müdürü Ömer Balıbey'le açılması planlanan okulla ilgili alan araştırması yaptıklarını ve fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Kaymakam Balcı, Anadolu Öğretmen Liselerinin eğitim fakültelerine öğrenci yetiştirdiklerini kaydederek, öğretmenlik mesleğini seçecek öğrencilerin bu liselerde mesleklerine sağlam bir giriş yapabilmelerine olanak verildiğini dile getirdi.
İlçede Anadolu Öğretmen Lisesi olmadığı için birçok öğrencinin ilçe dışına gitmek zorunda kaldığını vurgulayan Balcı, "Tüm bu nedenlerle ilçemize Anadolu Öğretmen Lisesi kazandırmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz" dedi.
Öğretmen Yetiştirme ve Eğitimi Genel Müdürü Ömer Balıbey'le olumlu görüşmeler yaptığını ifade eden Kaymakam Balcı, yeni eğitim öğretim yılına kadar ilçede Anadolu Öğretmen Lisesi'nin eğitim öğretime geçmesini hedeflediklerini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa Valiliği harekete geçti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com