Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ÖĞRENCİLERE SOSYAL GÜVENLİK DERSİ VERİLDİ

ÖĞRENCİLERE SOSYAL GÜVENLİK DERSİ VERİLDİ

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü SGK Haftası etkinlikleri kapsamında Endüstri Meslek lisesinde öğrencilere Sosyal Güvenlik dersi verildi.

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2013 Salı 10:15
ÖĞRENCİLERE SOSYAL GÜVENLİK DERSİ VERİLDİ

Sosyal Güvenlik bilincinin oluşması amacıyla düzenlenen eğitimde, Merkez Müdür Yardımcısı Ahmet Kulantaş, Genel Sağlık Sigortası Şefi Şükran Şirin, Emeklilik Servis Şefi Yusuf Ersari, Denetmen Veysel Yurdabayrak, Koordinasyon Birim Sorumlusu Ali Gündüz tarafından öğrencilere sosyal güvenlikle ilgili temel bilgiler verildi.

Burada Öğrencilere Konuşan Merkez Müdür Yardımcısı Ahmet Kulantaş,"Değerli çocuklar Sosyal Güvenlik Kurumu; hastalandığınızda doktora gidebilmenizi sağlayan, tedavi masraflarınızı karşılayan, eczaneden aldığınız ilaçların parasını ödeyen, yaşlanıp çalışamaz duruma geldiğinizde geçiminizi sağlayabilesiniz diye size emekli aylığı bağlayan kurumdur. Sosyal güvenlik beşikten mezara kadar olan bir süreçtir. Biz bu süreçte kurum olarak sizin hep yanınızdayız.” Şeklinde konuştu.

Ayrıca Kulantaş, Öğrencilere sigortalı çalışmanın ne kadar önemli olduğunu, eğer sigortasız çalışırlarsa hiçbir haktan yararlanamayacaklarını ifade etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com