Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim ÖĞRENCİLERE SERTİFİKA VERİLDİ

ÖĞRENCİLERE SERTİFİKA VERİLDİ

Harran Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine sertifikaları verildi. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen eğitim seminerleri kapsamında başarılı olan Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın tarafından sertifikaları verildi.

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2016 Pazartesi 15:01
ÖĞRENCİLERE SERTİFİKA VERİLDİ


Eyyübiye kampüsünde yapılan sertifika törenine Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Rektör yardımcıları, dekanlar ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Başarılı bir eğitim süreci sonunda sertifika alan öğrencileri tebrik eden Rektör Ramazan Taşaltın, öğrencilere çok okumaları tavsiyesinde bulundu.
Gençlik yıllarından öğrenilen bilgilerin kalıcı olduğunu dile getiren Rektör Taşaltın; “Bir öğrencinin en büyük gayesi okumak olmalıdır. Burası bir eğitim yuvası. Burada daha iyi eğitim verilmesi için talebin olması lazım. Okul yıllarında alacağınız eğitimler, gelecekte hayatınızı şekillendirecektir. Biz de bu konuda öğrencilerimizin hayatının iyi şekillenmesi için iyi eğitim almalarını sağlamalıyız. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Daha iyisi için de çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.
Her yıl geleneksel olarak bu tür eğitimleri düzenlediklerini söyleyen Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Aziz İlgazi; “Öğrencilerimize eğitim seminerleri tertipliyoruz. Yaklaşık 40 öğrencimiz belli bir eğitimden geçerek bu sertifikayı almaya hak kazanmıştır. Seminerleri veren kurum Hollanda kökenli bir Türk firmasıdır, yüksekokulumuzla işbirliği çerçevesinde gelip bu eğitimi gerçekleştirmişlerdir. Öğrencilerimize verdiğimiz sertifikalarımız, iki yönlü fayda sağlayacaktır, bunlardan biri üniversite öğrencilerimizin beden dilini sözel ve yazınsal olarak iletişimde kullanması bir diğeri ise kişisel imaj konusundaki gelişimini nasıl tamamlayacağına yönelik iki temel eğitim konularında gerçekleşmiştir.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com