Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Öğrencilere "İnsan ve Çocuk Hakları" anlatıldı

Öğrencilere "İnsan ve Çocuk Hakları" anlatıldı

Batman Vakıfbank İlkokulunda okuyan öğrencilere, "İnsan ve Çocuk Hakları" anlatıldı.

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2015 Cuma 17:28
Öğrencilere

Vakıfbank İlkokulunda ‘10 Aralık İnsan Hakları Günü’ münasebetiyle öğrencilere insan hakları, özellikle de çocuk hakları konusunda konferans verildi.

Vakıfbank İlkokulu Konferans Salonunda gerçekleşen konferansta, Batman Barosu avukatlarından Saadet Şahin ve İsmail Aslan öğrencilere, ‘İnsan Hakları’ ve ‘Çocuk Hakları’ başlıklı, düzeylerine uygun bilgilendirme yaptı.

Yapılan bilgilendirmenin ardından öğrencilerden gelen soruları cevaplayan avukatlar, “Kendi haklarımızı savunurken başkalarının hak ve hukukuna saygılı olmalıyız ki, o zaman insanlar daha mutlu ve huzurlu bir yaşamı birlikte sürdürsünler.” dediler.

Okul Müdürü M. Hanifi Ekinci ise öğrencilere çok okuyup, enerjilerini çalışmaya harcamalarını, ancak bu şekilde arzuladıkları makamlara ulaşabileceklerini anlattı. 

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyeli gençlere halı saha

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com