Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ÖĞRENCİLERE AĞIZ VE DİŞ BAKIMI SEMİNERİ- görüntülü

ÖĞRENCİLERE AĞIZ VE DİŞ BAKIMI SEMİNERİ- görüntülü

Karaköprü Belediyesi ile Şanlıurfa Diş Hekimleri Odası tarafından ilçeye bağlı kırsal mahalledeki öğrencilere yönelik ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirme semineri verildi.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2016 Pazar 15:21
ÖĞRENCİLERE AĞIZ VE DİŞ BAKIMI SEMİNERİ- görüntülü

Sağlıklı bir nesil yetiştirmek adına, Karaköprü Belediyesi ile Şanlıurfa Diş Hekimleri Odası tarafından Karaköprü’ye bağlı toplu taşımalı eğitimin yapıldığı Akziyaret ve Hamurkesen okullarında ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirme seminerleri verildi.

Düzenlenen seminerlere; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Vildan Gönüllü Çelik, Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Mehmet Mahmutoğlu, Şanlıurfa Diş Hekimleri Odası Başkanı Ekrem Kaya, Diş doktorları ve öğretmenler ile öğrenciler katıldı.

Şanlıurfa Diş Hekimleri Odası Başkanı Dr. Ekrem Kaya, ağız ve diş bakımlarının nasıl yapılacağı, doğru diş fırçalama yöntemlerini, diş çürükleri ve diş ipi ile ilgili öğrenicilere bilgiler verdi.

Öğrencilerle birlikte okul sıralarına oturan Başkan Baydilli ve Başkan Yardımcısı Çelik semineri can kulağı ile dinledi.

Seminer sonunda Karaköprü Belediyesi tarafından öğrencilere diş macunu, diş fırçası hediye edildi.

Seminerin sonunda açıklama yapan Şanlıurfa Diş Hekimleri Odası Başkanı Dr. Ekrem Kaya, “Karaköprü Belediyesi ile düzenlemiş olduğumuz seminerde öğrencilerimize ağız diş sağlığının önemini anlattık. Bize bu fırsatı veren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ederiz” dedi.

Karaköprü Belediyesi olarak çocukların sağlığına önem verdiklerini ifade eden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ise, “Karaköprü Belediyesi olarak çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam ediyor. Karaköprü Belediyesi olarak çocuklarımızın sağlığından sorumlu olduğumuzu düşünüyoruz. Bu kapsamda Şanlıurfa Diş Hekimleri Odası Başkanlığı ile birlikte geleceğimiz olan çocuklarımızın diş sağlığı ile ilgili seminer düzenledik.  Seminerde hocalarımız çocuklarımıza ağız ve diş sağlığı ile ilgili bilgiler verdi. Çocuklarımızda bizlere söz verdi. Dişlerinin kıymetini bilecekler. Bu semineri veren Diş Hekimleri Odası Başkanlığına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Düğün magandaları bu kez damadı vurdu, damat öldü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com