Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Öğrenciler haçlıklarını Suriyeli Mültecilere gönderdiler

Öğrenciler haçlıklarını Suriyeli Mültecilere gönderdiler

Lefke Avrupa Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı Yrd. Doç.Dr. Meltem Uçar öncülüğünde öğrencilerden toplanan paralarla Suriyeli Mültecilere yönelik yardım kumanyası yapıldı.

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2016 Salı 10:38
Öğrenciler haçlıklarını Suriyeli Mültecilere gönderdiler

Lefke Avrupa Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı Yrd. Doç.Dr. Meltem Uçar öncülüğünde öğrencilerden toplanan paralarla Suriyeli Mültecilere yönelik yardım kumanyası yapıldı. Öncelikle yardım Hatay ve Malatya illerinde yapıldıktan sonra, geniş çaplı bir şekilde Şanlıurfa’da da yapıldı.
Şanlıurfa’daki dağıtıma öncelik eden Lefke Avrupa Üniversitesi Bölge Tanıtım Temsilcisi ve Eğitim Uzmanı Mehmet Güneş ‘’ Lefke Avrupa Üniversitesi öğrencilerinin böyle çok duyarlı bir davranış sergilediklerini ve böyle bir etkinliğe dahil edildiği için çok mutlu ‘’olduğunu dile getirdi.
Güneş, "Lefke Avrupa Üniversitesinin sosyal sorumluluk çerçevesinde öğrencisiyle, yöneticisiyle üzerine düşen görevi her zaman yaptığını ve projelerin eyleme dönüşmesinde Lefke Avrupa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Ali Yükselen’in ön ayak olduğunu ; üniversitemizin bir devlet vakıf üniversitesi olması münasebetiyle yıllardır bölgede önemli çalışmalara imza attığını" ifade etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com