Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Öğrenciler Fakıbaba ile röportaj yaptı

Öğrenciler Fakıbaba ile röportaj yaptı

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2011 Cuma 17:04
Öğrenciler Fakıbaba ile röportaj yaptı

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ile bu kez öğrenciler röportaj yaptı.

         Okullarında röportaj ödevi verilen çok sayıdaki ilköğretim ve lise öğrencileri Başkanı Fakıbaba ile röportaj yapmak için yoğun talepte bulunuyor. Başkan Fakıbaba da yoğun programlarına rağmen öğrencilere de zaman ayırarak, onların da röportaj talebini geri çevirmiyor.

        Bu çerçevede Şanlıurfa Kız Lisesi Öğrencileri, Fakıbaba’yı ziyaret ederek okul ödevleri olan röportajı gerçekleştirdi. Yaklaşık yarım saat süren röportajda Şanlıurfa Kız Lisesi Öğrencileri, Fakıbaba’ya özel yaşamı ve belediyenin çalışmaları hakkında sorular sordular.

         Dört kız öğrencinin, Başkanı Fakıbaba’ya yönelttiği çok ilginç ve değişik soruları karşısında zaman zaman renkli görüntüler oluştu.

Kız Lisesi öğrencilerin röportajında, 7 yılık belediye hizmetlerini anlatan ve 2011 yılı içerisinde yapılacak projelilerini aktaran Fakıbaba, röportaj sonunda öğrencilere başarılar diledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com