Advert
Advert
Advert

Öğrenciler Başkana teşekkür ettiler

ŞANLIURFA/ Eyyübiye Belediyesi Gençlik Merkezlerinde kurs gören öğrencilere yönelik deneme sınavı yapıldı. Deneme sınavına katılan öğrenciler Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ettiler.

Öğrenciler Başkana teşekkür ettiler
Öğrenciler Başkana teşekkür ettiler

 

Gençliğe verdiği önemle kamuoyundan takdir toplayan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla sınava hazırlanan öğrencilere yönelik çalışmalar devam ediyor. Eyyübiye Belediyesi Gençlik Merkezlerinde sınava hazırlanan öğrenciler eğitmenler tarafından aynı zamanda stres ve heyecanı yenecek çalışmalara da tabi tutuluyor. Eyyübiye Belediyesi Şehit Polis Abdulkadir Oğuz Gençlik Merkezinde 150 öğrenciye, müfredattaki son değişikliklerde göz önüne alınarak YGS deneme sınavı yapıldı.

Gençlik Merkezinde YGS deneme sınavına tabi tutulan öğrenciler kendilerine sunduğu olanaklardan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve eğitmenlerine teşekkür ettiler. Mart ayında yapılacak olan YGS sınavı öncesi, Eyyübiye Belediyesi Gençlik Merkezlerinde sınava hazırlık süreci de hız kazanacak. Seri deneme sınavlarının yanı sıra öğrencilerin sınav esnasında stres ve heyecandan uzak kalmalarını sağlayacak etkinliklerde düzenleyen eğitmenler öğrencileri velilerinin de takdirini kazanıyor. Deneme sınavı sonrası açıklama yapan öğrenciler, sınavlara hazırlık sürecinde kendilerine sundukları olanaktan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ederek,” Allah Başkanımızdan razı olsun. Sınavlara hazırlık devam ediyor. Bu deneme sınavları neticesinde derslerimizde başarı oranı da artıyor. Öğretmenlerimiz de bizimle yakından ilgileniyorlar.” açıklamasında bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu