Advert
Advert
Advert

ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi” Bayrak Sevgi ”sini anlatan ödüllü şiir yarışması düzenleyecek.

ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI
ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI


15-30 yaş arası bütün gençlerin katılacağı şiir yarışmasında, kendi yazacakları şiirle katılacak olan gençlerimize dereceye giren ilk üç yarışmacıya çeşitli ödüller verilecektir. Şiir yarışmasına katılan gençlerimiz düzenleyeceğimiz bu şiir yarışması ile kendi duygularını en iyi şekilde ifade etme fırsatı bulacak.
7 ay gibi kısa bir sürede birçok faaliyetle dikkatleri üzerine çeken Yenişehir Gençlik Merkezinin yaptığı güzel ve anlamlı etkinliklerin yanı sıra amacı; gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmek, bilgi ve beceri sahibi olmalarına yardımcı olmak, gençlik faaliyetlerini planlamak, programlamak, yönetmek, denetlemek, değerlendirmek ve geliştirmektir. Bu amaç doğrultuda YGM, gençlerimizin zamanlarını daha verimli ve etkili bir şekilde kullanmanın yanı sıra “Bayrak ve Vatan Sevgi’sini pekiştirmek maksadı ile şiir yarışması düzenliyor.
Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ : ”Düzenlediğimiz bu şiir yarışması ile gençlerimizin fikirlerine önem verdiğimizi bir kez daha göstermiş olduk. YGM olarak yaptığımız her türlü etkinlik ve faaliyetleri üye gençlerimizle beraber gerçekleştiriyoruz. Buda gençlerin kendilerine güvenmelerini sağlıyor.. Düzenleyeceğimiz “Bayrak Sevgisi” adlı şiir yarışmasına bütün gençlerimizin katılımını bekliyoruz.” dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ ise: “Şuana kadar kısa bir zaman zarfında birçok etkinliğe imza atan YGM, edebi bir konuyu ele alarak düzenleyeceği     “Bayrak Sevgisi ”adlı şiir yarışmasında yine güzel bir çalışma gerçekleştiriyor. Bütün gençlerimizin Şiirleriyle katılımını bekliyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Sağlık müdürlüğünde neler oluyor? Dr. Demir’in ataması durduruldu
Sağlık müdürlüğünde neler oluyor? Dr. Demir’in ataması durduruldu