Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Odalar'dan Müşterek Toplantı

Odalar'dan Müşterek Toplantı

Şanlıurfa'da faaliyet gösteren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne bağlı Ticaret ve Sanayi Odalar ile Şanlıurfa Ticaret Borsası müşterek toplantısı Birecik Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde yapıldı.

Giriş Tarihi: 31 Mart 2012 Cumartesi 21:40
Odalar'dan Müşterek Toplantı
5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunun Oda Muamelat Yönetmenliğinin 81. maddesi gereğince aynı ilde bulunan oda ve borsa yönetim kurullarının 4 ayda bir gerçekleştirdiği toplantıda Şanlıurfa konuşuldu.
Şanlıurfa, Birecik, Siverek Ticaret ve Sanayi Odaları ŞUTSO Viranşehir temsilciliği ile Ticaret Borsası temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıda Şanlıurfa ilinin ve ilçelerinin ekonomik, ticari durumunun yanı sıra mevcut durumu da konuşuldu, sorunların çözümü için istişarede bulunuldu.

Gerçekleşen toplantıya, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı E.Sabri Ertekin, Başkan Yardımcısı Cem Göncü, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Öğretmen, Genel Sekreter Faruk Yaşar, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ateş, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sadettin Bilgin, Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı S.Serdar Bucak, Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Göktaş, ŞUTSO Viranşehir Temsilcisi A.Halim Tepret ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E.Sabri Ertekin, “ilimizde öne çıkan sorunları bakanlarımız ve diğer üst düzey yetkililer ile sıklıkla görüşüyoruz. Tarımsal ve elektrik enerjisindeki sorunlar inşallah en kısa zamanda çözülecektir.  İlçelerimizin sorunlarını da çözmek için çalışıyoruz. İnşallah ilimizdeki mevcut potansiyelleri doğru kullanarak memleketimizin kalkınmasını hızlandırırız” dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’ya yeni bir görünüm kazandıracak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com