Advert
Advert
Advert

Odalar'dan Müşterek Toplantı

Şanlıurfa'da faaliyet gösteren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne bağlı Ticaret ve Sanayi Odalar ile Şanlıurfa Ticaret Borsası müşterek toplantısı Birecik Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde yapıldı.

Odalar'dan Müşterek Toplantı
Odalar'dan Müşterek Toplantı
5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunun Oda Muamelat Yönetmenliğinin 81. maddesi gereğince aynı ilde bulunan oda ve borsa yönetim kurullarının 4 ayda bir gerçekleştirdiği toplantıda Şanlıurfa konuşuldu.
Şanlıurfa, Birecik, Siverek Ticaret ve Sanayi Odaları ŞUTSO Viranşehir temsilciliği ile Ticaret Borsası temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıda Şanlıurfa ilinin ve ilçelerinin ekonomik, ticari durumunun yanı sıra mevcut durumu da konuşuldu, sorunların çözümü için istişarede bulunuldu.

Gerçekleşen toplantıya, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı E.Sabri Ertekin, Başkan Yardımcısı Cem Göncü, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Öğretmen, Genel Sekreter Faruk Yaşar, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ateş, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sadettin Bilgin, Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı S.Serdar Bucak, Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Göktaş, ŞUTSO Viranşehir Temsilcisi A.Halim Tepret ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E.Sabri Ertekin, “ilimizde öne çıkan sorunları bakanlarımız ve diğer üst düzey yetkililer ile sıklıkla görüşüyoruz. Tarımsal ve elektrik enerjisindeki sorunlar inşallah en kısa zamanda çözülecektir.  İlçelerimizin sorunlarını da çözmek için çalışıyoruz. İnşallah ilimizdeki mevcut potansiyelleri doğru kullanarak memleketimizin kalkınmasını hızlandırırız” dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır