Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ODALAR VE BORSALAR BİR ARAYA GELİYOR

ODALAR VE BORSALAR BİR ARAYA GELİYOR

Şanlıurfa ve ilçelerinde bulunan odalar ve borsaların temsilcileri Şanlıurfa Ticaret Borsası ev sahipliğinde bir araya geliyor.

Giriş Tarihi: 29 Aralık 2011 Perşembe 14:35
ODALAR VE BORSALAR BİR ARAYA GELİYOR

Şanlıurfa ve ilçelerinde bulunan odalar ve borsaların temsilcileri, Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın ev sahipliği yapacağı toplantıda Buluşuyor. 5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Borsalar Muamelat Yönetmeliğinin 76. Maddesi Gereğince “Aynı İlde Bulunan Oda Ve Borsa Yönetim Kurullarının, Mesleki Konularda Görüş Oluşturması Amacıyla Dört Ayda Bir Müştereken Toplanır” hükmü uyarınca Şanlıurfa Ticaret Borsası ev sahipliğinde toplantı gerçekleştirilecektir.

31 Aralık Cumartesi günü saat 10.30’da Hilton Otel’de Şanlıurfa ve ilçelerinde bulunan odalar ve borsaların temsilcilerinin katılacağı toplantıda; bölgedeki sorunlar ve sorunların çözümü noktasında yapılan çalışmalar görüşülecek.
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emine Atasoy: Urfa’nın kalkınması için yatırıma hazırız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com