Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Ocak Ayı 1. Birleşim Toplantısı Yapıldı

Ocak Ayı 1. Birleşim Toplantısı Yapıldı

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2011 Pazartesi 21:33
Ocak Ayı 1. Birleşim Toplantısı Yapıldı

Şanlıurfa Belediye Meclisi Ocak Ayı 1. Birleşim Toplantısı, Belediye Başkan Vekili Habib Arslan başkanlığında yapıldı.

      Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, ilk olarak geçtiğimiz ay meclise sunulan ve ilgili birimlere havale edilen çeşitli konulara ilişkin soru önergelerine verilen yanıtlar okundu. 

     Daha sonra yine 10’a yakın çeşitli konularda meclise sunulan soru önergeleri ise yanıtlanmak üzere ilgili birimleri havale edildi.

    Soru önergelerinin yanıtlanması ve diğer soru önergelerinin okunarak havale edilmesinin ardından toplantının asıl gündem maddelerine geçildi.

    Buna göre;

   *“Denetim Komisyonuna Üye Seçimi” başlıklı gündem maddesi doğrultusunda gizli oylama açık tasnif usulü yapılan oylama sonucunda AK Parti Meclis Üyeleri Aysel Göncü, M.Salih Uğur, Mehmet Küçük, Bağımsız Belediye Meclis Üyeleri M.Emin Dağ ve Ali Çadırcı denetim komisyonuna üye olarak seçildiler. Yeni seçilen üyelerin 1 yıllığına görev yapacakları belirtildi.  

   * “Taşınmaz Mal Tahsisi ve Belediye Başkanına Yetki Verilmesi” başlıklı gündem maddesini gündeme alan Şanlıurfa Belediye Meclisi konunun yarınki birleşim toplantısında ele alınmasına karar verdi.

  * İmar Komisyonuna havale edilecek dosyaları oylayan Şanlıurfa Belediye Meclis Üyeleri toplantıda son olarak, zaman zaman çeşitli eleştirilere maruz bırakılan kent mobilyaları hakkında Plan ve Bütçe Komisyonu’nca hazırlatılan raporu görüştü.

   * İmar Komisyonu Raporları (İmar Tadilatları) başlıklı gündem maddesi ve diğer maddeler ise yarınki birleşime bırakıldı.

   Şanlıurfa Belediye Meclisi Ocak Ayı 2. Birleşim Toplantısı, 4 Ocak 2011 Salı Günü(Yarın)Saat 14’te Yapılacaktır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com