Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat O okulun tamiratı yapıldı

O okulun tamiratı yapıldı

Özel İdare, Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde dökülen okulun tamiratını yaptı.

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2012 Cuma 16:37
O okulun tamiratı yapıldı

Viranşehir Cumhuriyet ilköğretim Okulunun bodrum katında bulunan 1.5 m yüksekliğinde toplanan atık sular, Vali Celalettin Güvenç’in okulları ziyaretleri esnasında tespit edilmiş, bir an önce bu suların tahliye edilmesi ve okulda tehlikeli bir ortam oluşmadan Eğitim ve Öğretime devam edilmesi için İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğini talimatlandırmıştır.

İl Özel İdaresi Genel sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu sözü edilen alanda çalışmaları başlattırarak, daha önceden okul inşaatının su kaynağının üzerine kurulduğunu ve gelen sel sularıyla okulun bodrum katının su altında kaldığı tespit edilmiştir.

Okulun elektrik ve kalorifer tesisatlarında meydana gelen arızaların onarılması gerektiği hasıl olmuştur. Bu suların tekrar dolmaması için zemin kata drenaj şebekesi kurulmuş ve problemin bir daha yaşanmaması için suların tahliyesi sağlanmıştır. Şu an 1500 Öğrenci kapasitesine sahip olan okulumuz Eğitim ve Öğretime sorunsuz olarak devam etmektedir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa Valiliği derneklerle toplantı yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com