Advert
Advert
Advert

O Maça Başbakan gelecekti

Şanlıurfa'da oynanması planlanan Eskişehirspor ile Galatasaray Ziraat Türkiye Kupası Finali maçına Başbakan Erdoğan gelecekti. Ancak Eskişehirspor'un itirazı herşeyi alt üst etti. 

O Maça Başbakan gelecekti
O Maça Başbakan gelecekti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanı Celalettin Güvenç’İn girişimleri ile 7 Mayıs’ta Şanlıurfa’da oynanması planlanan Eskişehirspor ile Galatasaray arasındaki Ziraat Türkiye Kupası Finali maçı Gap Arena stadında oynanacaktı.

Ancak Eskişehirspor yöneticilerinin Şanlıurfa'da oynamak istemedikleri itirazı üzerine Futbol federasyonu maçı Konya’ya verdi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanı Celalettin Güvenç’in davetlisi olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’da Şanlıurfa ya gelerek maçı Gap Arena stadında izleyecekti. 

Böylece Şanlıurfa dev bir organizasyonda Eskişehir'in olumsuzluğu yüzünden kaybetmiş oldu. Bilindiğiö gibi daha önce de Trabzonspor - Fenerbahçe finalde GAP Arenada oynamışlardı. 

Eskişehirspor Galatasaray Ziraat Türkiye Kupası Finali maçı Başbakan Erdoğan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanı Celalettin Güvenç Gap Arena
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
urfasporlu metin     2014-04-29 Doğu hendikapı hala batıda yaşanıyor. kardeşliğin ve barışın kenti urfayı göremeyen eskiler bir gün pişman olacaklar. ayrıca celalettin başkana girişimlerinden dıolayı urfalı olarak teşejkkür ediyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!