Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim O lisede kariyer günleri devam ediyor

O lisede kariyer günleri devam ediyor

Akçakale Şehit astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi'nde "Kariyer Günleri" tüm hızıyla devam ediyor.

Giriş Tarihi: 25 Mart 2016 Cuma 10:29
O lisede kariyer günleri devam ediyor

Akçakale Şehit astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi'nde okul müdürü Mustafa Şahin, tarih öğretmeni İzzettin Aslan ve edebiyat öğretmen Mustafa Yılmaztekin'in öncülüğünde öğrencilere vizyon katmak ve ufuk kazandırmak amacıyla başlatılan ve gitgide gelenekselleşmeye başlayan "kariyer Günleri"nin bu haftaki konukları Haliliye belediye başkanı Fevzi Demirkol, Akçakale belediye başkanı Abdulhakim Ayhan ve "çoban stilist" olarak tanınan ülkemizin önde gelen modacılarından Mustafa Şahin oldu.


İlk sözü alan Fevzi Demirkol, öğrencilere gelmiş olduğu noktaya hangi süreçlerden, zorluklardan geçerek geldiğini anlatarak öğrencilere başarılı olmanın ilk şartının dersi derste takip etmek ve başarıya inanmak olduğunu ifade etti.
Öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılaşan nam-için diğer "çoban stilist" Mustafa Şahin bir işte başarılı olmanın ilk şartının o işi sevmek ve o işe emek vermek olduğunu ifade etti.


Kültürünü inkar etmeden Urfalı olmaktan gurur duyduğunu ve bunu her zaman ön plana çıkardığını ifade eden "çoban stilist" hayalinin Urfa'yı bir cazibe merkezi haline getirmek olduğunu vurguladı.

www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com