Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Nüsret Urmak sarmayeden destek istedi

Nüsret Urmak sarmayeden destek istedi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Jeoloji Yüksek Mühendisi Nüsret Urmak, ASKON, MÜSİAD ve TÜMSİAD’ı ziyaret ederek destek istedi.

Giriş Tarihi: 13 Mart 2015 Cuma 17:28
Nüsret Urmak sarmayeden destek istedi


AK Parti teşkilatları, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleriyle buluşmalarına devam eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Nüsret Urmak, ASKON, MÜSİAD ve TÜMSİAD Şanlıurfa Şubelerini ziyaret etti.
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şanlurfa Şube Başkanı Orhan Şahin, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Şanlıurfa Şube Başkanı Abdurrahman Yetkin ve Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Şanlıurfa Şube Başkanı Sadık Sade’yi ziyaret eden Urmak, siyasetteki çalışma prensibini ve düşüncelerini anlatarak destek istedi.


Milletvekillerinin parti teşkilatları, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları ile birlikte hareket etmesi gerektiğine vurgu yapan Urmak, “Milletvekili, toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelen, toplumun dinamiklerini birleştirerek harekete geçiren bir pozisyondadır. Bu görev bize tevdi edilirse, üzerinde en çok duracağımız konu birlik beraberliği sağlamak ve istişare ederek ortak noktalarda buluşmak olacaktır. Ziyaret ettiğimiz her yerde bu fikrimize destek veriyor. Önümüzdeki seçimler yeni Türkiye için bir dönüm noktasıdır. Bu nedenle çalışmalarımızı daha sıkı tutuyor, ulaşabileceğimiz her kuruluşa, her kişiye ulaşmaya çalışıyoruz” dedi.


Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden sivil toplum kuruluşu başkanları ise, Urmak’a teşekkür ederek, desteklerini bildirip teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com