Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Nusret Urmak BELSAN Genel müdürü Oldu

Nusret Urmak BELSAN Genel müdürü Oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin siyasi danışmanlığını yapan Nusret Urmak Büyükşehir Belediyesi bağlı BELSAN A.Ş Genel müdürü oldu.

Giriş Tarihi: 25 Ağustos 2016 Perşembe 17:23
Nusret Urmak BELSAN Genel müdürü Oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde  BELSAN A.Ş Genel müdürü Can Hallaç  FETÖ operasyonu kapsamında görevden uzaklaştırılan Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin A.'nın Ulaşım dairesi başkanlığına atanırken, Can Hallaç'ın yerine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin siyasi danışmanlığını yapan Nusret Urmak getirildi.

Nusret Urmak'ın pazartesi günü yeni görevine başlaması bekleniyor.

Bu arada Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde ŞUSKİ Arıtma Tesisleri Daire Başkanlığı’na da atama yapıldı.  ŞUSKİ’de görev yapan Mustafa Ramiz Altay Arıtma Tesisleri Daire Başkanlığı’na atandı. 

NUSRET URMAK KİMDİR?

1975 Şanlıurfa doğumlu. İlkokul, Ortaokul ve liseyi Şanlıurfa'da tamamladı. 1994 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

1999 yılında aynı Fakültede Yüksek Lisansını eğitimini tamamladı. İyi Derecede İngilizce bilmekteyi. 2004 Yerel Seçimlerinde AK Parti’den Şanlıurfa Belediye Meclis Üyesi seçildi. Görev süresince Belediye Meclisi Başkan Vekili, İmar Komisyonu Üyesi, Ulaşım Komisyonu Üyesi olarak görev yaptı.

Bu dönemde Kent Konseyi Genel Sekreterlik görevini yaptı. 2009 Yerel Seçimler, 2010 Referandum ve 2011 Genel seçimlerinde AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezinde görevler aldı.

2009-2012 yılları arası AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2012 de yapılan AK Parti Şanlıurfa İl Kongresinde tekrar İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. Yeni Kurulan Haliliye ilçesinde belediye başkan aday adayı olan Urmak, son seçimlerde AK partiden Şanlıurfa milletvekili aday adayı olmuştu.

Nihat Çiftçi'nin Büyükşehir Belediye Başkanlığına atanmasından sonra Danışmanlık görevine getirilmiş. şu ana kadar bu görevi sürdürüyordu.

YORUMLAR
  • yorum2016-08-25 18:53:54Ahmet bilmez

    Ahmet bilmez ama devlet işi devlet memuru eliyle yürütülür bunu bilir. Şuski genel Müd Yrd işçi gen müdür Yard diğeri lise mezunu içmesuyu ve Kanalizasyon yapım daire başkanı teknisyen bir diğer daire başkanı eski müstahdem arıtma daire başkanı işçı say say bitmiyor vatandaş da hizmet bekliyor daha çoook bekler.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com