Advert
Advert
Advert

Nusaybin'de sokağa çıkma yasağı

Mardin Valiliği, Nusaybin'de bugün saat: 19.00'dan geçerli olmak üzere ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı kararı aldığını duyurdu.

Nusaybin'de sokağa çıkma yasağı
Nusaybin'de sokağa çıkma yasağı

Mardin’in Nusaybin ilçesinde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Konu ile ilgili Mardin Valiliği’nden yapılan açıklamada, bugün saat: 19.00’da başlayacak sokağının ikinci bir duyuruya kadar devam edeceği kaydedildi.      

Valilik tarafından yapılan açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi; “Nusaybin İlçesinde kamu düzeninin sağlanması ve suç işlenmesinin önlenmesi, vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerinin korunması, bölücü terör örgütü mensuplarının etkisiz hale getirilmesi, mevcut aranan şahısların yakalanması, tuzaklanmış ve patlayıcı yerleştirilmiş hendek ve barikatların kaldırılarak vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla; 5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince Nusaybin İlçesinde 01 Ekim 2015 Perşembe günü saat 19.00’dan geçerli olmak üzere ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı kararı alınmıştır.” (M. Salih Keskin – İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler