Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğü'nden TEOG duyurusu

Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğü'nden TEOG duyurusu

Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 12-13 Aralık (Cumartesi-Pazar) günü yapılacak TEOG sınavında 4 mahalledeki öğrencilerin başka okullara taşındığını duyurdu.

Giriş Tarihi: 10 Aralık 2015 Perşembe 13:48
Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğü'nden TEOG duyurusu

Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 12-13 Aralık (Cumartesi-Pazar) günü yapılacak TEOG sınavı hakkında açıklama yaptı. Açıklamada, 4 mahalledeki öğrencilerin başka okullara taşındığı duyuruldu.

Milli Eğitim Müdürlüğü’nün duyurusu şöyle; “12-13 Aralık Cumartesi ve Pazar günü ilçemizde yapılacak olan Temel Eğitim Ortaöğretime geçiş sınavında (TEOG) bazı okulların sınav merkezleri aşağıda belirtildiği gibi değiştirilmiştir.

- Kaymakam Bülent Pekdemir Ortaokulu öğrencileri, Yıldırım İlkokulunda

- Merkez Ortaokulu öğrencileri, Atatürk ilkokulunda

- Misak-ı Milli Ortaokulu öğrencileri, Oğuzhan İlkokulunda

- Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu öğrencileri Cumhuriyet ilkokulunda

- Nusaybin İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ile Özel Demet Aytekin Ortaokulu öğrencileri, Edip Mungan İlkokulunda sınava gireceklerdir.

Sınav saat 09.00’da başlayacağından öğrencilerimizin mağdur olmaması için en geç saat 08.00’de belirtilen okullarda hazır bulunmaları rica olunur.”

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com