Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Nisanur Dergisi Ekim sayısı çıktı

Nisanur Dergisi Ekim sayısı çıktı

Aile ve eğitim dergisi Nisanur'un Ekim sayısı çıktı. Derginin bu ay ki dosya konusu, kitle iletişim araçlarının kullanımı noktasında ebeveynlerin dikkat etmesi gereken hususlara vurgu yapıldı. Ayrıca derginin bu ay ki sayısında, Psikolog Hatice Dilek Öztürk ile bir röportaj gerçekleştirilmiş.

Giriş Tarihi: 20 Ekim 2014 Pazartesi 17:51
Nisanur Dergisi Ekim sayısı çıktı

Aylık aile ve eğitim dergisi Nisanur’un Ekim sayısı çıktı. Derginin bu ay ki dosya konusu; kitle iletişim araçlarının kullanımı noktasında ebeveynlerin dikkat etmesi gereken durumlar. Nisanur Dergisi 35. sayısında EFT Uzmanı Psikolog Hatice Dilek Öztürk ile bir röportaj gerçekleştirmiş.

Derginin editör yazısında, “Teknolojinin ve kitle iletişim araçlarının hüküm sürdüğü, hemen her alana hâkim olduğu bir zaman dilimini yaşıyoruz. Bu gelişmeler; zamanı etkili ve verimli değerlendirme, birçok bilgiye ve kişiye aynı anda ulaşma, kendini/davanı/amacını izah edebilme ve günden güne ilerleme açılarından değerlendirildiğinde elbette sevindiricidir. Ancak dozajının bir türlü ayarlanamaması, hayra değil de şerre yönlendirilmesi ve şahsiyeti tam oturmamış kişilerce zaman öldürme aracı olarak kullanılması gibi daha birçok vahim durum var. Bilhassa ailevi açıdan değerlendirdiğimizde anne-baba ve çocukları pençesine alan bu kıskaç, topluma dört bir yandan maddi/manevi virüsler bulaştırıyor” sözlerine yer verildi.

Nisanur Dergisi’nden taziye mesajı

Yayınlanan taziyede; “6-10 Ekim 2014 tarihleri arasında Diyarbakır’da yaşanan olaylarda hunharca katledilen kardeşlerimizin şahadetini tebrik ediyor; ailelerine ve dava arkadaşlarına Yüce Rabbimizden sabr-ı cemil niyazında bulunuyoruz. Rabbimiz şefaatlerinden bizleri mahrum bırakması. Kan emici, fitne ve fesattan beslenen zalimler için yaşasın cehennem!” ifadelerine yer verildi. (İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BYEGM 30’NCU YEREL MEDYA ÖZENDİRME YARIŞMASI DUYURUSU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com