Advert
Advert
Advert

Nisan sonunda öğrencilere 5 gün tatil

Liselere Giriş Sınavı TEOG'un 2.si bu ayın sonunda 29-30 Nisan günlerinde yapılacak.

Nisan sonunda öğrencilere 5 gün tatil
Nisan sonunda öğrencilere 5 gün tatil

8. sınıf öğrencilerinin gireceği bu sınavların yapıldığı tüm ortaokullarda diğer öğrenciler (5, 6 ve 7. sınıf) ders yapmayacak.

 Aynı şekilde ortaokullarla birlikte aynı bahçede eğitim gören ilkokullarda da ders yapılmayacak. 29 Nisan Çarşamba günü ile 30 Nisan Perşembe günleri milyonlarca öğrenci için tatil olacak.

1 MAYIS TATİLİ

Bu iki günlük tatilin arkasından 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü resmi tatil olması sebebiyle tüm öğrencilere ve tüm çalışanlara tatil olacak. 2 Mayıs Cumartesi ile 3 Mayıs Pazar günü haftasonu tatillerinin eklenmesiyle tatil 5 güne kadar uzayabilecek.

Kaynak: memurlarnet.biz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
urfalı     2015-04-12 bıraksınlar isteyen okumaya devam etsin isteyen devam etmesiin
urfalı     2015-04-12 ülkemizdeki sınav maratonunu ortadan kaldırılacağı söylendi ama tam aksi ders yapılması gereken zamanlarda da tatil yapılacağı, öğrencilerin tatil kavramıyla tembelliğe sevk edileceği analtılmadı.Bıraksınlara kim sınav olmak istiyorsa hafta sonu sınava girsin.Diğer öğrencilerin dersinden niye zaman çalınsın ki?
urfalı     2015-04-12 öğrencilerin hepsi değil, bir kısmı tatil yapacak.Lütfen eğitimin yanlışlıklarından da bahsederseniz sevinirim.
urfalı     2015-04-12 başlık atarken dikkat çekmye çalışıyorsunuz bunun ben farkındayım ama farkında olmayanları düşünerek yanlış düşüncelere sevk etmemek için daha duyarlı davranırsanız sevinirim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı