Advert
Advert
Advert

Nimetoğlu; Yıllardır Urfa'nın elektrik sorunu çözülmüyor

Şanlıurfa'nın en büyük sorunlarından biri olan elektrik sorununun bir türlü çözüme kavuşturulamaması hemen her gün basına haber konusu olmaktadır.

Nimetoğlu; Yıllardır Urfa'nın elektrik sorunu çözülmüyor
Nimetoğlu; Yıllardır Urfa'nın elektrik sorunu çözülmüyor
Elektriklerin kesilmesi ile mağdur olan vatandaşların feryadına yetkililerden herhangi bir açıklama gelmezken, Ana muhalefet partisi CHP'nin il başkanı Halil Nimetoğlu'nun güçsüzler yurdunu ziyaretinde de elektriklerin kesik olması tepki çekti. Nimetoğlu, sorunun yıllardır çözülemediğini ifade etti.

Nimetoğlu, bu durum Urfa'mızın gelişmişlik açısından ne kadar geri kaldığını ortaya koyuyor ifadesini kullanırken, buradan ilgililerin bunu duyması gerektiğini ve bu sorunun bir an önce çözülmesini istedi.
Nimetoğlu, güçsüzler yurdunda kimsesiz yaşlılarla kucaklarken yaşlıların gözyaşlarına hakim olmadığı görüldü. Yaşlılara çeşitli hediyeler verilirken onlara unutulmayacaksınız mesajı verildi.

Nimetoğlu, "Hemşerilerimizi ziyaret ettik. Bu ziyaretlerimizi sıkça yapacağız. Böylesi güzel bir kurum için belediye başkanında teşekkür ederiz."dedi.

Şanlıurfa Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Halil Nimetoğlu, Güçsüzler Yurdunu ziyareti esnasında elektriğin kesik olmasını çözülemeyen bir sorun olarak değerlendirdi.

Şanlıurfa'nın kış ayına girmesi ile birlikte elektrik kesintilerinin yaşanması önüne bir türlü geçilemedi. Her gün ilin farklı bir yerinde yaşanan kesintilerin bir türlü çözülememesi dün CHP İl Başkanı Halil Nimetoğlu'nun katıldığı Güçsüzler yurdundaki programda da yaşandı.

Elektrik kesintini kentin yıllardır çözülemeyen bir sorunu olarak değerlendiren Nimetoğlu: "Yıllardan beri bu kentin çözülemeyen bir sorun bu da eletrik enerjisidir. Bu sorun 40- 50 yıldır var. Bu elektrik sorunun farklı bir basın açıklaması ile basınla paylaşmayı düşünüyordum fakat katıldığımız bu programın bir gaz lambası altında yapılıyor olması gerçekten çok üzücü bir durum." dedi.  
Orhan Kaya / Yeniurfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler