Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Nihat Hatipoğlu Urfa’ya geliyor

Nihat Hatipoğlu Urfa’ya geliyor

Şanlıurfa Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan “ İslamda Aile” konulu konferansa katılmak üzere ünlü ilahiyatçı Prof.Dr M.Nihat Hatipoğlu Şanlıurfa’ya geliyor.

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2014 Cuma 17:19
Nihat Hatipoğlu Urfa’ya geliyor


Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan “ İslamda Aile” konulu konferans 26 Mayıs Pazartesi günü Urfa City AVM’de ünlü ilahiyatçı Prof.Dr M.Nihat Hatipoğlu’nun katılımı ile gerçekleşecek.  
Bu yıl altıncı konferansı düzenleyeceklerini ve tüm halkı konferansa davet eden Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kurulduğu ilk günden beri, gerek Bakanlık düzeyinde gerekse taşra il müdürlükleri düzeyinde ailenin sağlıklı bir yapıya kavuşması, sağlıklı nesiller yetiştirmesi ve toplumunda buna istinaden sağlıklı bir yapılanma içerisine girebilmesi için aile eğitimlerini önemseyen bir çalışma modülü izlemiştir. Bu bağlamda Bakanlığımız, Aile Ve Hizmet Genel Müdürlüğümüzün hazırlamış olduğu aile eğitim müfredatı bütün Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa ilimizde de son 2 yıldır uygulamaya devam etmektedir. Bu eğitimler noktasında il müdürlüğümüz olarak gerek halka açık konferanslar zinciri, gerekse de kamu sektöründe çalışan memurlarımıza yönelik aile eğitimleri ile ilgili eğiticilerin eğitimlerini gerçekleştirdik. Bu güne kadar aile eğitiminden faydalandırdığımız kamu sektöründeki görevli olan kişi sayısı 80’ini bulmuş iken, halka açık konferanslarımızla yaklaşık 6 bin kişiye hitap eden konferans zincirimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız” dedi.
Demirkol, altıncısını gerçekleştireceğimiz aile eğitimi ile ilgili konferansımıza ünlü ilahiyatçı Prof.Dr M.Nihat Hatipoğlu’nun katılımı ile “İslamda Aile” eğitimi adı altında devam edeceğiz. Bu konferansımızı da bütün Şanlıurfa halkımıza duyururken, onların bu konferansımıza ilgi göstereceklerini de ümit ediyoruz. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak Şanlıurfa’da sağlıklı bir aile yapısının oluşması ve toplumun temelini oluşturan ailelerimizin geleceğe güvenle bakabilmeleri, yetiştirdikleri çocukların ayakları üzerinde durabilecek ve kendilerini sosyalleşmiş bir ortamda hissedebilecekleri sağlıklı bir yapıya kavuşturabilmek adına bu tür çalışmaların ileriki günlerde de devam edeceğini söyledi.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com