Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Nihat Doğan'ın rakibi 21.Yüzyıl Türk Düşünürü!

Nihat Doğan'ın rakibi 21.Yüzyıl Türk Düşünürü!

ATV'de yeni yayınlanmaya başlanan yarışma programı Güven Bana'da yarışan Muhsin Burak isimli yarışmacı gündeme damgasını vurdu.

Giriş Tarihi: 16 Kasım 2012 Cuma 11:07
Nihat Doğan'ın rakibi 21.Yüzyıl Türk Düşünürü!

Yarışmaya çıkmadan önce yarışma ekibinin sorularına ters ters cevaplar veren Burak sosyal medyada da olay oldu. "Ben 3 üniversiteyi bitirmedim..

Bitiremedim demiyorum dikkatinizi çekerim, bitirmedim" diye mülakat veren Burak yarışma boyunca çok konuşulacak sözler sarfetti...

Atatürk'ün doğum yılını bilmeyen, Cumhuriyet'İn ilanını 29 Eylül zanneden, Ozanlığı ve halk müziğini 1930'larda ortaya çıktığını iddia eden bu yarışmacı her yerde fenomen oldu.

Burak kendisini bir düşünür olarak tanımlıyor, düşünür olarak da görevini yerine getirmek üzere bir atasözü -bu bir vecizedir atasözü değil- atasözünün olduğunu söylüyor :

"Hayat geçmez yamanla, herşey olur zamanla"... Sosyal medyada olay olan Muhsin Burak'ın yarışmacı partnerine verdiği cevaplar da olay oldu. İntikam konusunun konuşulduğu bir yerde "intikam ingilizler içindir" diye bir cümle söyleyen Burak'a medya çevreleri yeni Nihat Doğan olarak görüyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com