Advert
Advert
Advert

Nihat Çiftçi en başarılı Belediye Başkanı seçildi VİDEO

Ankara Meclis Haber Dergisi, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’yi yılın en başarılı Belediye Başkanı olarak seçti.

Nihat Çiftçi en başarılı Belediye Başkanı seçildi VİDEO
Nihat Çiftçi en başarılı Belediye Başkanı seçildi VİDEO

Meclis Dergisi okurları, göndermiş oldukları elektronik postalar, mektup ve anketlerle Yılın Devlet Adamını, Siyasetçisini, Milletvekillerini, Bürokratlarını, Valilerini, Belediye Başkanlarını, İşadamlarını, Gazetecilerini, TV Muhabirlerini ve Sanatçılarını belirledi.

Karaköprü Belediye Başkanlığı ise şeffaf ve açık yönetim sergilemesi, mahallelere aynı, eşit hizmet götürmesi ve yerel yönetimde sivil toplum örgütleri, özel sektör (Esnaf), Merkezi yönetimlerin arasında dayanışma ve uzlaşmayı sağlamsından dolayı “Yılın Belediye Başkanı” olarak Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, seçildi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “BU ÖDÜL BİR EMEĞİN BİR ÇALIŞMANIN AÇIK VE ŞEFFAF YÖNETİMİN SONUCUDUR”

Başkan Çiftçi, “Yılın Belediye Başkanı” ödülü ile ilgili şunları söyledi; “25 Ocak Cuma günü saat 14:30’da Ankara’da ödül dağıtım töreni olacaktır. Meclis Haber Dergisi tarafından yılın Devlet Adamına, Siyasetçisine, Milletvekillerine, Bürokratlarına, Belediye Başkanlarına çeşitli alanlardaki kişilere yapılan anket, mektup ve elektronik posta ile yapılan bir değerlendirme sonucu ile sağ olsunlar Karaköprü Belediye Başkanlığımızı da değerlendirmişler. Bize gelen yazılı açıklamada “Yılın Belediye Başkanı” olarak bizler seçilmiş durumdayız. Tabiî ki bu bir ekip çalışmasıdır bir ekip başarısıdır. Ben öncelikle bize “Yılın Belediye Başkanı” nı getiren ekibim adına öncelikle tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum. İnşallah Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Cuma günü saat 14:30’da ödülümüzü alacağız. Bu ödül tabiî ki bir emeğin sonucudur bir çalışmanın sonucudur. Açık ve şeffaf yönetimin sonucudur. Ben öncelikle değerlendiren kişilere heyete teşekkür ediyorum, bizi bu ödüle layık gördükleri için Kurumum adına da tabiî ki ise sevindirici motive edici bir ödül ben tüm kurum adına Cuma günü bu ödülü alacağım, öncelikle Karaköprü İlçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Ben bu ödülün bize layık görülmesi emeği geçen herkese hem siyasi kadromu hem çalışan ekiplerimi tebrik ediyorum bizlere hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Nihat çiftçi Belediye Başkanı seçildi Meclis Dergisi Yılın Belediye Başkanı Karaköprü Belediye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler