Advert
Advert
Advert

Nevali Hotel Görücüye Çıktı

Nevali Hotel Genel Müdür Mehmet Ferman Doğan, hedeflerinin Güneydoğu Anadolu turizminde sektörle birlikte büyüyerek zincir otel işletmeciliğine adım atmak istediklerini söyledi.

Nevali Hotel Görücüye Çıktı
Nevali Hotel Görücüye Çıktı

Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve Şanlıurfa’nın en kapsamlı ve konforlu oteli Nevali Otel, bu yıl 17.si düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat (EMITT) fuarında İlk kez görücüye çıktı.

Nevali Otel  dünyanın 5.büyük fuarında yer almaktan ve Nevali Oteli uluslararası düzeyde tanıtmanın haklı gururunu yaşadıklarını kaydetti.Göbeklitepe, Balıklıgöl, Harran başta olmak üzere Şanlıurfa’nın tarihi ve turistik mekânlarının profesyonelce yansıtıldığı Nevali Oteli’nin standı ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref FAKIBABA, Bir çok  Sanatçının  yanı sıra yüzlerce ziyaretçinin ilgi gösterdiği standı ziyaret edenlerle yakından ilgilenen Nevali Otel Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Çetin Aslan ve Otel Müdürü  Mehmet Ferman Doğan kendilerine gösterilen teveccühe mazhar olamaya çalıştıklarını ifade ettiler.

KRALLARI BİLE AĞIRLAYACAK ODA MEVCUT

24 katlı, 209 oda kapasiteli otelde 2 kral dairesi, 36 süit oda, 168 standart oda ve engelliler için özel tasarlanmış 4 ayrı engelli odası yer alıyor. Ayrıca otelde 1000 metrekarelik çok amaçlı bir salonda mevcut.

BÖLGEDEKİ TURİZM PATLAMASI BARIŞ ORTAMIYLA SAĞLANIR
Komşu ülke Suriye’de yaşanan iç karışıklığın bölge turizmine sekte vurduğunu kaydeden Nevali Otel Müdürü  Doğan ‘Suriyeliler turist olarak geldikleri kentimize artık mülteci sıfatıyla sığınıyorlar. Ankara- Diyarbakır arasındaki barış güvercinleri ise bölgede istenilen barışı sağlarsa Urfa’da turizm patlaması olur’ diye konuştu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Sağlık müdürlüğünde neler oluyor? Dr. Demir’in ataması durduruldu
Sağlık müdürlüğünde neler oluyor? Dr. Demir’in ataması durduruldu