Advert
Advert
Advert

Necati Karadağ Bingöl Belediyesporla anlaştı

Necati Karadağ Bingöl Belediyesporla anlaştı
Necati Karadağ Bingöl Belediyesporla anlaştı

Necati Karadağ devre arasında Şanlıurfa Belediye spor'la aynı grupta şampiyonluk mücadelesi veren Bingöl Belediye spor'la sezon sonuna kadar anlaştı.

Geçen sezon Şanlıurfaspor'da top koşturan ve bu sezon başında Şanlıurfa Belediyespor'a kiralanan ve bu sezonun ilk yarı bitimine kadar Şanlıurfa Belediye spor'da top koşturan Necati Karadağ devre arasında Şanlıurfa Belediye spor'la aynı grupta şampiyonluk mücadelesi veren Bingöl Belediye spor'la sezon sonuna kadar anlaştı

Şanlıurfa doğumlu olan ve lig sonuna kadar 3. Lig 5, grup temsilcilerinden Bingöl Belediye spor'la anlaşan Necati Karadağ sitemize yapmış olduğu açıklamada kendisinin zaten Şanlıurfalı olduğunu ve Şanlıurfa spor'un anlaşmalı futbolcusu ve sözleşmesinin halen devam ettiğini ve sezon sonuna kadar, yeni takımı için mücadele edeceğini açıklayan ama asıl gönlünün tekrar takımı olan Şanlıurfa spor'da oynamak olduğunu belirtti.

Ayrıca, yeni kulübünün formasının hakkını en güzel şekilde vereceğini belirterek, fakat gönlünün her zaman Şanlıurfaspor'dan yana olduğunu söyledi.Hedefinin  bir gün tekrar  Şanlıurfa spor formasını giymek olduğunu belirtti.

Aynı zamanda Şanlıurfa spor fanatiği olan geçtiğimiz yıllarda da Şanlıurfa spor'un forveti olan Necati Karadağ  "Bingöl Belediye spor'un teklifini daha olumlu buldum. Ve lig sonuna kadar burada kiralık olarak forma giyeceğim.

Gönlünün sürekli Şanlıurfa spor'dan yana olduğunu vurgulayan Necati Karadağ , Sarı-Yeşilli ekipte ne zaman hangi şartlarda şans verilirse en iyi şekilde yerine getireceğini söyledi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!