Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Nebati: “Urfa’yı Ve Urfalıları Çok Seviyorum”

Nebati: “Urfa’yı Ve Urfalıları Çok Seviyorum”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, kendisi ile ilgili “Şanlıurfa’dan Bakan olacak” sorularını Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru’ya değerlendirdi.

Giriş Tarihi: 6 Şubat 2015 Cuma 22:19
Nebati: “Urfa’yı Ve Urfalıları Çok Seviyorum”

Nebati Şanlıurfa’dan aday olmayacağını vurguladı.

Anadolu Soruyor programına konuk olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru’nun sorularını yanıtladı.

İbrahim Toru’nun “Kamuoyu yoklamalarında Nurettin Nebati’nin Şanlıurfa’dan aday olması ve Bakanlık yapması isteniyor. Bu konuda sizler ne diyeceksiniz” sorusuna AK parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, görev adamı olduğunu belirtti. Nerede görev verilirse orada yapacağını söyleyen Nebati, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in çok iyi çalışmalar yaptığını kaydetti.

Bakan Çelik’in 3 dönemi bitirdiğini de belirten Nebati, Urfa’nın vekillerin içerisinden birisinin Bakan olmasının güzel olacağını söyledi. Nebati, Şanlıurfa’dan aday olmayacağını ve İstanbul’dan aday olacağını belirterek, Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapacağını kaydetti. Nurettin Nebati sözlerinin sonunda Urfa’yı ve Urfalıları da çok sevdiğini söyledi.

YORUMLAR
  • yorum2015-02-10 14:11:45TACETTİN ÇOBAN

    YALANA BAK YALANA HAYAL ÖRTÜSÜNE BENZER...ZATEN KİM URFADA SEÇİLMEK İSTİYORSA URFAYI VE URFALILARI ÇOK SEVİYOR.SEÇİLDİKTEN SONRA O SEVGİ NERELERE KAYAR ALLAH BİLİR :) GÜLDÜRMEYİN BİZİ ALLAH AŞKINA YAA

  • yorum2015-02-08 02:57:04İ.HALİN YAMAN

    he canım he... sıvazlayın urfalıların sırtını 2 ay sınra 5 yıl boyunca ankarada keyif yapın

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com